Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

6 października w Rzeszowie wystąpi niezwykły duet Me and That Man, który tworzą Johny Porter oraz Adam Darski, czyli Nergal, wokalista blackmetalowej grupy Behemoth.

John Porter to weteran polskiej sceny rockowej, Brytyjczyk, który od lat 70. mieszka w Polsce. Adam Darski, znany jako Nergal, jest wokalistą blackmetalowej grupy Behemoth, jednego z najbardziej znanych za granicą polskich zespołów.

Muzycy ci postanowili zagrać wspólnie i stworzyli projekt Me And That Man. Jego członkami zostali również basista Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański, grający na instrumentach perkusyjnych. 24 marca 2017 r. ukazała się  debiutancka płyta grupy – „Songs Of Love And Death”, która już po tygodniu znalazła się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt.

Album zyskał bardzo dobre recenzje w kraju i za granicą, a dziennikarze muzyczni uznali współpracę Nergala i Johna Portera oraz  płytę za „wydarzenie”, „niespodziankę”, „debiut roku”. Po sukcesie zagranicznej trasy (wyprzedany koncert w Londynie), we wrześniu zespół Me And That Man wyruszył w polską trasę, promującą płytę „Songs Of Love And Death”.

Jej częścią będzie październikowy koncert w rzeszowskim klubie muzycznym LUKR (Millenium Hall, ul. kopisto 1). Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30. Bilety w cenie 65 zł w przedsprzedaży i 75 zł w dniu koncertu można nabyć w klubie oraz restauracji Sport’s Bar-B-Q w Millenium Hall.

W naszym konkursie mieliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół Behemoth? Na Wasze odpowiedzi czekaliśmy do piątku 29 września do godz. 20:00.

Prawidłowa odpowiedź to rok 1991. Zaproszenia na koncert wygrali: Iwona Kłeczek-Kaznowska i Jacek Kędra. Gratulujemy! Zwycięzcy otrzymali od nas wiadomość.

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama