Reklama

Jazda gokartem, warsztaty edukacyjne i kulinarne, projekcja filmu animowanego „Kung Fu Panda 3” – to atrakcje, które czekają na rodziny z dziećmi w piątek w „Filmowym lecie w CWK” w Jasionce. Projektowi patronuje Rzeszów News.

[Not a valid template]

 

„Filmowe lato w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym” to cykl bezpłatnych spotkań dla rodzin z dziećmi, połączony z projekcją filmową – specjalnym spektaklem kinowym dla dzieci.

Celem projektu jest edukacja, nawiązywanie przez dzieci nowych, ciekawych znajomości, zapewnienie im twórczego spędzania wolnego czasu, a także rozwijanie społeczności znawców kultury wśród dzieci nie tylko z Rzeszowa, ale z całego Podkarpacia.

Organizatorzy szczególnie zapraszają podopiecznych z domów dziecka, środowisk wykluczonych, których rodziców, opiekunów i wychowawców nie stać na zapewnienie rozrywki podczas wakacji.

Konferencje dla dzieci pod nazwą „Filmowe lato w CWK” będą się odbywały w każdy piątek sierpnia i co ważne udział w nich jest bezpłatny.

W najbliższy piątek (5 sierpnia) odbędą się warsztaty edukacyjne i kulinarne pt. „Jak smakuje zdrowia”. W ich trakcie dzieci poznają zasady odżywiania się, dowiedzą się, czy jest możliwe przygotowanie zdrowych słodyczy i same przygotują kolorowe, owocowe koktajle.

Konferencji towarzyszyć będą atrakcje: jazda gokartem, lody dla wszystkich uczestników, zabawy. Rejestracja uczestników „Filmowego lata w CWK” rozpocznie się o godz. 9:30 i potrwa do 10:00. Grupy zorganizowane proszone są o zgłaszanie się e-mailem: rezerwacje@cwkoperator.pl

Po rejestracji zaplanowano część konferencyjną i warsztaty edukacyjne.

O 11:00 w sali konferencyjnej odbędzie się projekcja filmu animowanego „Kung Fu Panda 3”. Po zakończeniu na dzieci czeka edukacyjna pogadanka, dotycząca problematyki poruszanej w filmie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: