Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Idealna okazja dla fanów motoryzacji, aby przetestować najnowsze modele motocykli marki Harley-Davidson. Ostatni przystanek Harley On Tour w Polsce odbędzie się w najbliższy weekend (1-2 lipca) w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów.

Do największego salonu marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, GOC H-D Rzeszów (ul. Ludwika Chmury 4) zawita Harley On Tour w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane w ośmiu krajach europejskich przez amerykańską firmę w Europie specjalnie dla fanów motocykli. Podczas wydarzenia pasjonaci dwóch kółek mogą osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami legendarnej marki.

W ramach każdego Harley On Tour pod dany salon Harleya podjeżdża ciężarówka wypełniona 23 maszynami Harley-Davidson z rocznika 2017, w tym modelami Touring wyposażonymi w najnowszy silnik Milwaukee-Eight.

Na każdym modelu, jaki będzie dostępny podczas rzeszowskiej imprezy, można bezpłatnie przetestować maszyny. Warunek? Trzeba mieć dowód osobisty i prawo jazdy kategorii A.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z dwoma kółkami, nieposiadające jeszcze odpowiedniego stroju motocyklowego, także będą mogły uczestniczyć w jazdach próbnych. Organizatorzy posiadają ograniczoną ilość kasków, kurtek i rękawic, które będą udostępniane za darmo.

Aby wziąć udział w imprezie, należy dokonać rezerwacji jazdy testowej. Można dzwonić na numer: 882 061 652.

To ostatni szansa, by uzyskać tak szeroki i łatwy dostęp do najnowszych modeli motocykli marki Harley-Davidson i przeżyć niezapomniane emocje, bo rzeszowski przystanek Harley On Tour jest ostatnim w Polsce.  

IWONA RADLIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama