Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

18. edycja Rockowej Nocy w Rzeszowie coraz bliżej – w najbliższy piątek i sobotę (25-26 sierpnia). Jej częścią będzie strefa motocyklowa.

Na festiwalu (miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej) zagrają: Ga-Ga/Zielone Żabki, W.S.K.Frontside, DopelordNocny Kochanek, Dziwna Wiosna„WaluśKraksaKryzys”, Vader, Homo Twist, P.PiGSupervoid Messengers i Bartłomiej „Gibson” Filip.

W trakcie Rockowej Nocy działać będzie strefa motocyklowa (druga edycja Puls Rockowej Nocy), którą organizuje klub motocyklowy Steel Roses MC Rzeszów Poland. W strefie będzie można podziwiać piękne customowe maszyny i nie tylko. 

W piątek (25 sierpnia) w strefie, dzięki ekipie Level Hard Team, odbywać się będą dla wszystkich pokazy stuntu oraz driftu motocyklowego, w strefie będzie także symulator jazdy na jednym kole. 

Natomiast w sobotę (26 sierpnia), o godz. 10:00, organizatorzy zapraszają na parking  salonu Harley Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie. Stanie tam krwiobus, w którym będziecie mogli oddać krew. 

– Pokażmy, że ludzie czujący rock’n’rollą maja dobre serducha i angażują się w szczytne i szczere inicjatywy – zachęca Damian Dorosz ze Steel Roses MC Rzeszów Poland. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Każdy, kto odda krew, otrzyma bilet na sobotnie koncerty Rockowej Nocy. Poza tym, będzie można wykonać jazdy testowe na motocyklach Harley Davidson, przewidziane są super promocje. Motocyklistom przysługuje też 50-procentowa zniżka na bilety.

O godz. 16:00 motocykliści ruszą na paradę motocyklową ulicami Rzeszowa i przejadą na na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. – Pokażmy siłę i moc motocyklowych i rock’n’rollowych serc – namawia Daniel Dorosz. 

Od 17:00 w festiwalowej strefie motocyklowej zaplanowano konkurencje rodem ze zlotów motocyklowych: picie piwa na czas przez słomkę, test pilota, przeciąganie liny, test siłacza i lekkoatletyczny motocyklista. Wieczorem będą pokazy stuntu i driftu motocyklowego.

Bilety i karnety na Rockową Noc 2023 możecie kupować na: Rockowanoc.pl, Ticketmaster.plBiletomat.pl i Going. Festiwalowi patronuje Rzeszów News.

Zdjęcie: materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama