Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Warsztaty psychologiczne, slow life oraz warsztaty zielarskie przygotował w Rzeszowski Dom Kultury w ramach piątej edycji „Szpilką w sedno”. 

Warsztaty dla kobiet odbędą się 27 września, 4 października i 25 października w trzech filiach RDK: Staroniwa, Krynicka i Zwięczyca. To w nich odbędzie się jesienny cykl „Szpilką w sedno”. Trzy spotkania obejmują: warsztaty psychologiczne „Zuzia lalka nieduża”, warsztaty slow life „Medytacja i oddech” oraz warsztaty zielarskie „Zioła wokół nas”.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty „Szpilką w sedno” są dla osób powyżej 16. roku życia. Każde spotkanie dotyczy innej płaszczyzny rozwoju osobistego uczestniczek oraz jest okazją do wspólnego spędzenia czasu, nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 15 zł, a maksymalna liczba uczestniczek każdego ze spotkań to 15 osób. Kontakt w sprawie zapisów pod numerami telefonów: 17 860 33 03 oraz 518 191 764, od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00. Regulamin, karta zgłoszenia i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

Program:

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– 27 września, godz. 17:30-20:00, Rzeszowski Dom Kultury filia Staroniwa (ul. Staroniwska 46), „Zuzia lalka nieduża”: warsztaty psychologiczne dotyczące poszukiwania siebie, wykorzystanie lalek i mandali w powrocie do dzieciństwa

– 4 października października, godz. 17:00-19:00, Rzeszowski Dom Kultury filia Krynicka (ul. Krynicka 1), „Medytacja i oddech”: medytacja jako sposób na wyciszenie umysłu, slow life, relaks, praca z oddechem

– 25 października, godz. 17:00-20:00, Rzeszowski Dom Kultury filia Zwięczyca (ul. Beskidzka 6), „Zioła wokół nas”: rodzaje i właściwości ziół, ich rozpoznawanie, kiedy i w jaki sposób je zbierać, ich wykorzystanie w codziennym życiu.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama