Zdjęcie: Pixabay
Przykurzone nagrania z minionych lat, edity i remixy, muzyka disco i house, nastrój lat 80. i 90. To wszystko oferuje The Very Polish Cut Outs, których DJ-e będą na Tonach. 

The Very Polish Cut Outs to wytwórnia, którą od 10 lat z sukcesem prowadzi Zambon. Wydawnictwo wydobywa i promuje muzyczne perły z przepastnych archiwów polskiej muzyki rozrywkowej.
 
W 2020 roku The Very Polish Cut Outs wydał archiwalny album „Dotyk” Renaty Lewandowskiej, a w 2021 – kompilację „Echo wielkiej płyty”, która zawiera nigdy wcześniej nieogłoszone polskie kompozycje z muzyką elektroniczną lat 80.
 
W ciągu 10 lat działalności wytwórnia wypromowała wielu utalentowanych krajowych producentów i didżejów, takich jak Pejzaż, duet Holiday80, Karol Aleksander, DJ Duch, Bisti, Dyyune, Old Spice i nieistniejący już duet Ptaki.
 
– Sety dj-skie grane przez Zambona oraz związanych z wytwórnią didżejów i producentów obfitują w nieoczywistą selekcję polskiej i wschodnioeuropejskiej muzyki – zachęca Estrada Rzeszowska. 
 
Muzyka The Very Polish Cut Outs zabrzmi na Tonach 31 lipca o północy. W programie imprezy są także: duet RYSYMery SpolskyPRO8L3M, Kasia Linsduet JANKAUndefyKaśka Sochacka i Król
 
Bilety na koncerty są dostępne – TUTAJ. Pojedyncze wejściówki kosztują od 10 do 50 zł. Karnety na jeden dzień festiwalowy wyceniono na 99 zł. Karnety na drugi dzień festiwalu zostały wyprzedane. Festiwal potrwa od 30 do 31 lipca.
 
Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej
(cm)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama