Reklama

Wet Fingers, Afromental i Video – to gwiazdy rzeszowskiej odsłony Letniej Sceny Eski. W sobotę (27 sierpnia) będzie można ich usłyszeć podczas koncertu na Stadionie Miejskim. Zapowiada się wyjątkowo gorący wieczór i to nie tylko ze względu na wysoką temperaturę.

[Not a valid template]

 

Niestety, czas urlopów i słodkiego lenistwa już się kończy. Do pierwszego szkolnego dzwonka pozostało zaledwie pięć dni, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z tego założenia również wyszedł ratusz i radio Eska, którzy zakończenie wakacji postanowili uczcić koncertem.

Na Stadionie Miejskim (ul. Hetmańska) odbędzie się impreza w ramach Letniej Sceny Eski. W sobotni wieczór zaprezentują się DJ Adamus i Mafia Mike z Wet Fingers. Ich specjalność to rytmy w stylu electro house i dance.

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie grupa Afromental. Ich klimaty to brzmienia z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu. Chłopaki są znani przede wszystkim z takich hitów jak „Radio song”, „Pray 4 Love” czy  „Rock&Rollin Love”.

Na zakończenie imprezy zagra popowo-rockowy zespół Video. Ich największe hity to: „Wszystko jedno”, „Szminki róż” czy „Bella”.

Rzeszowski koncert to jeden z wielu, które organizuje Eska w polskich miastach m.in. Chorzowie, Wodzisławiu Śląskim, Niepołomicach, Szczecinku, Łodzi czy właśnie w Rzeszowie.

Koncerty mają prowadzić DJ-e znani z ogólnopolskiej stacji radia Eski, tacy jak: Krzysztof „Jankes” Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak czy Michał Sobkowski.

Koncert w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp bezpłatny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: