Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News

Dobra wiadomość dla miłośników włoskiej i zabytkowej motoryzacji. W sobotę 7 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się zlot „Włoska Wiosna 2018”.

Organizatorem zlotu są grupy: Podkarpaccy Alfaholicy, Klub Fiat Podkarpacie, Maserati Podkarpacie, 126 Podkarpacie i Rzeszowskie Klasyki Nocą przy współpracy z firmą Auto-Res. Zlot odbędzie się na terenie giełdy samochodowej w Rzeszowie przy ul. Spichlerzowej. Zlot rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do 18:00.

– Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu marki Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth, Autobianchi, Aprilia, Ducati, Piaggio i innych włoskich marek to gorąco zapraszamy na naszą imprezę – zachęcają organizatorzy. 

Mile widziani są zarówno zrzeszeni w klubach i grupach, jak i niezrzeszeni. Dla samochodów starszych (youngtimer, oldtimer), modyfikowanych i nietypowych przewidziana jest specjalna strefa VIP, w której pojazdy będą wyeksponowane.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Grupa „Rzeszowskie Klasyki Nocą” zaprezentuje swoje (nie tylko włoskie) samochody klasyczne. Firma Auto-Res (dealer m.in. Alfa Romeo i Fiat) na swoim stoisku firmowym zaprezentuje swoją ofertę samochodów koncernu FCA. 

W programie zlotu „Włoska Wiosna 2018” m.in włoska kuchnia, konkursy z nagrodami, pożegnanie zimy, sesje foto i inne atrakcje. Na plac będą mogły wjeżdżać tylko samochody grupy aut włoskich, zabytkowych, bądź samochody organizatorów i służb ratowniczych. 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama