Wypadek w Rzeszowie. Sprawca uciekł i nie pomógł rannemu. Kto był świadkiem?

Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Rodzina kierowcy hondy jazz prosi o pomoc w ustaleniu kierowcy białego samochodu typu kombi, który w środę rano (3 października) doprowadził do wypadku w Rzeszowie na ulicy Zwięczyckiej. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6:45. Jak wynika z relacji rodziny kierowcy hondy jazz, kierowca białego samochodu typu kombi jechał z nadmierną prędkością od zakładów uzdatniania wody w kierunku Boguchwały. Na ulicy Zwięczyckiej „ściął” zakręt. 

Kierowca hondy, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca białego auta rannemu kierowcy hondy nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami głowy, kręgosłupa i żeber. 

Poważne uszkodzenia ma także samochód: rozbita maska, zniszczone zderzaki, 2 drzwi i rozbite szyby. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Osoby, które mogą pomóc w namierzeniu kierowcy białego auta, proszone są o kontakt pod numerem tel. 697 699 100.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Wierzymy, że i tym razem siła internetu okaże się pomocna – napisali do nas członkowie rodziny rannego kierowcy hondy. 

Informacje można także przekazywać policjantom referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11, pokój nr 7, tel. 17 858 34 53. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama