Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, wystąpił w najnowszym spocie wyborczym. Jest na nim marzenie Ferenca.

30-sekundowy spot zaczyna się od zdjęć z lotu ptaka nad Zamkiem Lubomirskich w Rzeszowie. Widzimy studentów, Uniwersytet Rzeszowski, nowe bloki, plac zabaw, ścieżki rowerowe, nowy wiadukt na al. Wyzwolenia, skatepark, okrągłą kładkę, fontannę multimedialną oraz fragment koncertu Europejskiego Stadionu Kultury na Stadionie Miejskim.

Na spocie pojawia się Tadeusz Ferenc na tle Mostu Zamkowego. Obejmując dziewczynkę Ferenc mówi: „Szanowni Państwo, jeżeli jesteście dumni z miasta, głosujcie na mnie. Chcę dalej dla was pracować”.

Potem Tadeusza Ferenca widzimy jeszcze w jego ulubionym miejscu, czyli na placu budowy. Jest też kolejka nadziemna, którą Ferenc chce wybudować w Rzeszowie, a także budowany najdłuższy most na Podkarpaciu, łączący ulicę Rzecha z Lubelską. Na koniec lektor mówi: „Tadeusz Ferenc – skuteczny prezydent”.

Ferenc walczy w nadchodzących wyborach samorządowych o czwartą kadencję. Startuje z komitetu „Rozwój Rzeszowa”.

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

 1. No to już jazda po bandzie. Mam propozycję. Skoro kolega tak dobrze się zna na tych wszystkich ważnych czynnościach z zakresu hodowli i uprawy to proponuję, że kolega wraca skąd przyszedł ( bo to napewno jest jego środowisko ) a NAM rodowitym Rzeszowianom zostawi zarządzanie Naszym miastem.

 2. To najlepszy PREZYDENT JAKI NAM SIĘ TRAFIŁ,miasto pięknieje z roku na rok .Rozmawiając z ludzmi z innych miast słysząc że jestesmy z Rzeszowa to pierwsze słowa ,ale macie piękne miasto ,dusza rośnie więc niech nikt nie nadaje na PREZYDENTA bo zab,,,,,,je

 3. U nas krytykuje się Ferenca za to że korki, że za dużo remontów że malują pasy w środku dnia. że deweloperom pozwala budować… A warto zobaczyć jak drogi i budynki wyglądają w mieście bogatszym i z większą liczbą ludzi. Jak tak narzekacie na „dziadka” sami zobaczcie co będzie gdy go zabraknie – https://www.youtube.com/watch?v=8pk7ukm09aI

  Tak wygląda Łódz gdy nie ma takiego prezydenta jak nasz

 4. Jeżeli ci dług miasta tak bardzo przywiera do klatki pierosiowej to uwolnij się od tego wyjeżdżając ,twoje dzieci na tym nie będą cierpieć. Nie jesteś przecież w Rzeszowie łańcuchami przykuty, przeprowadź sie do innego miasta – żale nie wylewaj na forum tylko u lekarza.

 5. prawda jest taka, że jest to super prezydent!!! często jeżdżę do rzeszowa i widzę jak to miasto rozwija się w oczach. a stalowa wola? przyjedźcie tutaj. to zatęskni się wam za rzeszowem. brak pracy, brak służby zdrowia, brak obwodnicy miasta razem z niskiem, brak starówki, brak pubów, brak klubów z pierwszego zdarzenia, drogie mieszkania i wiele innych. brawo rzeszów!!! bo to ikona naszego województwa

 6. Panie Ekspert Przychód Rzeszowa to słownie ponad miliard dwieście osiemdziesiąt milionów złotych jeśli pogubiłeś się w zerach. @Rzeszowianin dobrze piszesz, polać Mu! 🙂 a jeśli komuś się nie podoba rozwój miasta, może się wyprowadzić na naszą piękną polską wieś. doić krowy, zagniatać syr, i młócić zboże, ale wara wtedy od miasta. Nikt nikogo nie trzyma na siłę.

 7. Szanowny przedmówco “pracodawca”, zapewne nie masz pojęcia o stanie faktów Rzeszowa w liczbach, nigdy też nie prowadziłeś żadnego przedsiębiorstwa, firmy także nie wypowiadaj się proszę.
  Dla Ciebie może te zera które napisałeś to dużo ale ja napiszę ile miasto ma przychodu a ty porównaj czy te 8% zaciągniętego kredytu to dużo?? I nie zapominaj że każda firma zaciąga kredyty aby się rozwijać. PRZYCHÓD MIASTA WYNOSI 1 280 000 000,00 mln pozdrawiam P.S: aby wziąć z unii 70% na inwestycje trzeba dać 30% od siebie to chyba korzystny podział dla miasta

 8. Pan Ferenc jest budowniczym wszystkiego: Politechniki, Uniwersytetu, mieszkań deweloperskich… Poza tym jest piękny, wykwalifikowany i młody, więc się go nie czepiajcie. Panie Tadeuszu, z niecierpliwością czekam na kolejne zaciągnięte pożyczki – np. takie jak w tym roku, czyli 110 000 000 zł. Moje dzieci chętnie w przyszłości będą to spłacać.

Comments are closed.