Od 13 czerwca w kinach Helios można obejrzeć szaleńczą komedię „22 Jump Street”. Channing Tatum i Jonah Hill w rolach głównych w kontynuacji hitu kinowego sprzed dwóch lat „21 Jump Street”.

[Not a valid template]

 

Po ukończeniu liceum po raz drugi funkcjonariuszy Jenko i Schmidta czekają duże zmiany. Tym razem przeprowadzać będą tajną operację w college’u. Gdy Jenko znajdzie bratnią duszę w drużynie futbolowej, a Schmidt zacznie zagłębiać się w środowisko artystyczne.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (26 czerwca, godz. 19.15). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kogo zagrał Ice Cube?

Zasady konkursu

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: 22 Jump Street. Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko). Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (25 czerwca) do godziny 20:00.

Mamy również dla Was bilety na dwa inne filmy. Na „Medicusa” w ramach Kina Konesera”. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Zaproszenie mamy także na  „Jak wytresować smoka 2”. Szczegóły TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ETWNfuRd_6s

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama