Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Rzeszowskie Juwenalia bez Lady Pank nie mogą się odbyć. Po raz kolejny legenda polskiej sceny rockowej wystąpi na imprezie. 

„Tak, tak, dobrze widzicie – 10 maja na scenie głównej wystąpi zespół Lady Pank. To już prawie jak święto. No cóż, muszą lubić rzeszowskie klimaty!” – zakomunikowali organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów 2024. 

 

Lady Pank, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych zespołów polskiej sceny rockowej, regularnie występuje na Rzeszowskich Juwenaliach. Gościł na nich na trzech ostatnich edycjach imprezy, wystąpił także w 2016 roku. 

Lady Pank w 2021 roku obchodził 40. urodziny, zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, m.in. „Tańcz głupia, tańcz”, „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zamki na piasku”, „Vademecum skauta”, „Tacy sami”, „Zostawcie Titanica”.

Lady Pank jest piątą gwiazdą głównej sceny 29. Rzeszowskich Juwenaliów, które odbędą się w dniach 10-11 maja na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Wystąpią na niej także: KayahDaria ZawiałowKwiat JabłoniGolec uOrkiestra.

Na scenie hip-hop zaś wiadomo na razie o koncertach grupy PRO8L3M i Żabsona. Na trzeciej scenie, One Stage, wystąpi Tribbs. Na każdej z trzech scen odbędzie się 8 koncertów – po cztery każdego dnia. 

Karnety i bilety można kupować na stronie: ebilet.pl. Karnety wyłącznie do 30 kwietnia. Do 29 lutego trwa sprzedaż z drugiej puli. 1 marca ruszy sprzedaż z trzeciej. Dzieci do lat 12 mają bezpłatny wstęp na Rzeszowskie Juwenalia.

Ich organizatorami są: Politechnika Rzeszowska, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, samorządy studenckie obu uczelni oraz Brend Group. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama