Grupa TABU oraz Junior Stress będą gwiazdą tegorocznej edycji „Reggae nad Wisłokiem”. Impreza w najbliższą sobotę (2 czerwca) na rzeszowskich bulwarach.
To już czwarta edycja „Reggae nad Wisłokiem”. Z powodzeniem festiwal wpisał się kalendarz letnich imprez w Rzeszowie. W poprzednich edycjach można było usłyszeć na żywo znanych artystów reggae z kraju i zagranicy, takich jak Mesajah, Jamal i Vavamuffin z Polski czy Ghetto Priest i Dark Angel z Wielkiej Brytanii.
Tegoroczna edycja „Reggae nad Wisłokiem” odbędzie się w sobotę 2 czerwca na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdami imprezy będą dwaj czołowi przedstawiciele polskiej sceny reggae – grupa TABU oraz wokalista Junior Stress, który wystąpi wraz z zespołem Sun El Band. Publiczność przed koncertami gwiazd wieczoru rozgrzeją YongSoul & Simonu, natomiast imprezę poprowadzi Roots Digital Sound feat. Kulturalny.
Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie strefa zabaw dla dzieci Reggaeland oraz strefa Chillout.
Po koncercie głównym impreza przeniesie się do rzeszowskiego klubu Vinyl przy
al. Piłsudskiego 31, gdzie odbędzie się oficjalne afterparty w klimatach dub, czyli Kuchnia Jamajska, na której wystąpią: Violinbwoy, Dubtwice, RDSS Dub & Mr. Borecki oraz Rafał Konert z Positive Thursdays.
Organizatorem „Reggae nad Wisłokiem” jest Rzeszowski Dom Kultury.
KONCERT GŁÓWNY – SCENA NA BULWARACH:
Start: 16:00
– 16:00 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny
– 17:00 – YongSoul & Simonu
– 18:00 – Junior Stress & Sun El Band
– 20:00 – TABU
Dodatkowo od godz. 13:00
– Strefa dla dzieci Reggaeland
– Strefa Chillout
AFTERPARTY – KLUB VINYL:
Start: 22:00
– 22:00 – Rafał Konert (Positive Thursdays)
– 00:00 – Dubtwice
– 01:00 – Violinbwoy
– 02:30 – RDSS Dub & Mr. Borecki
– 04:00 – Tune Fi Tune
DODATKOWE ATRAKCJE W STREFIE CHILLOUT:
Warsztaty tematyczne:
– jamajskie fryzury
– bransoletki etno
– bębny etniczne – Bobul Drums
Animacje dla najmłodszych:
– strefa małej animacji
– podziel się pozytywną myślą – plener malarski
– kolorowe buźki – malowanie twarzy
– gigantyczna gra planszowa
Strefa relaksu:
– kawiarnia w plenerze – Cocktail Culture i DOLKA café
– kolorowa wata cukrowa i popcorn – Rodem z Ameryki
– strefa relaksu – Lion Team
– leżaki dla zmęczonych
– lektura na świeżym powietrzu
– plenerowe kolorowanki
Fotopamiątki z reggae:
– foto “Na księżycu” – Rodem z Ameryki
– jamajska fotościanka
– fotoramka #ReggaeNadWisłokiem
(ak)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.





![Nocna łuna nad Iwlą. Samochód osobowy zamienił się w kulę ognia [ZDJĘCIA] pożar samochodu](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/chyrowa-pozar-samochodu-08-218x150.jpg)


![Pożar hali w zakładzie produkcyjnym na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar-czudec1-218x150.jpg)


![Prezydent Nawrocki: dzięki takim miejscom, jak hub logistyczny na Podkarpaciu, możliwa jest obrona Ukrainy [FILM & ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/001_Prezydent_Karol_Nawrocki_wizyta_port_Rzeszow_Jasionka_i_POLLOGHUB_20251202_MWB20055-218x150.webp)



![Wisłokostrada w Rzeszowie na finiszu. W styczniu trasa ma być gotowa [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/wislokostrada2-218x150.jpg)
![Nowy dziecięcy OIOM w Rzeszowie otwarty. To jedyne takie miejsce na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/otwarcie-oiom-rzeszow-218x150.jpg)
![Budowa nowej drogi ekspresowej na Podkarpaciu coraz bliżej. Trasa ułatwi dojazd do S19 [MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/droga-ekspresowa-pogladowe-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)





![Stare rury na Podwisłoczu muszą zniknąć. Rzeszów modernizuje sieć ciepłowniczą [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/Projekt-bez-nazwy-3-2-218x150.jpg)










![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)


![Mocny start świąt w Rzeszowie! Wielkie kolędowanie, magiczny autobus i Świąteczne Miasteczko [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2024/12/seiateczne_miasteczko_ss-30-1-218x150.jpg)
![Kalejdoskop Podróżniczy w Jasionce. Tysiące uczestników i gwiazdy światowych wypraw [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kalejdoskop_podsumowanie7_ewa-wachowicz-218x150.jpg)





![Wisłokostrada w Rzeszowie na finiszu. W styczniu trasa ma być gotowa [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/wislokostrada2-324x235.jpg)