Do 9 września trwają zgłoszenia zespołów, które chciałyby wystąpić podczas tegorocznej Rockowej Nocy na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdą festiwalu będzie Kobranocka.
Rockowa Noc w tym roku odbędzie się po raz 11. Festiwal już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi.
– Dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności – podkreśla Joanna Dul z Estrady Rzeszowskiej, która jest współorganizatorem Rockowej Nocy.
Festiwal w tym roku obędzie się 24 września. Walka w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnych studiu nagraniowym.
Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie, proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dwoma utworami własnego autorstwa do 9 września br. na adres Estrady Rzeszowskiej: ul. Jagiellońska 24, 35-025 Rzeszów z dopiskiem „Rockowa Noc”.
Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ i TUTAJ.
Nieodłącznym elementem festiwalu jest koncert gwiazdy. Przed rzeszowską publicznością zagrały dotychczas takie zespoły jak m.in. Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat. W tym roku usłyszymy Kobranockę.
(ak)
redakcja@rzeszow-news.pl





![“Najtwardsi Strażacy” Polski wyłonieni w Rzeszowie. Dwa dni walki i ogromne emocje [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/najtwardszy-strazak-urzad-marszalkowski-11-218x150.jpg)

![Eksplozja i ogień o poranku. Hulajnoga elektryczna powodem groźnego pożaru w Rzeszowie [ZDJĘCIA, FILM] twardowskiego hulajnoga pożar](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/twardowskiego-218x150.png)
![Gwałtowna nawałnica. Zerwany dach, ewakuacja i burza… w komentarzach mieszkańców [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/stalowa-wola-skutki-nawalnicy-01-1-218x150.jpeg)
![Piekło w zakładzie przetwórstwa drewna. Całonocna bitwa strażaków z żywiołem [ZDJĘCIA] dankros pożar zaklików](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedziela-zaklikow-05-218x150.jpeg)










![Wypadek w Rzeszowie. Nie żyje motocyklista, ulica Sikorskiego częściowo zablokowana [ZDJĘCIA, WIDEO] wypadek-motocyklista-rzeszow-sikorskiego](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-smiertelny-motocyklista-rzeszow-05-e1783172418108-218x150.jpeg)












![Ruiny Zamku Sobień znów zachwycają. Historyczna perła Bieszczadów otwarta po renowacji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zamek-sobien-otwarcie-218x150.jpg)

![Dwa kolejne kąpieliska otwarte na Podkarpaciu. Jedno z nich to absolutna nowość [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/kapielisko-gniewczyna-lancucka0-218x150.jpg)
![Muzeum Podkarpackie po remoncie za 21 mln zł. To prawdziwa turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/muzeum-podkarpackie-krosno-25-218x150.jpg)








