Zdjęcie: Materiały Teatru Capitol

Marzyć o romansie prosta rzecz. Zaprosić piękną, młodą kobietę na randkę też nic trudnego. Co jednak zrobić, gdy na planowanej zdradzie przyłapuje żona? O tym, jak wybrnąć z tej patowej sytuacji dowiemy się w lutym w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie w spektaklu „Alibi od zaraz”.

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta „Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. 

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie. Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy.

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt. Nawet sam autor!

Zdjęcie: Materiały Teatru Capitol

Dlatego, jeśli chcecie się na własnej skórze przekonać się, jak tworzy się niebywałe farsy od ręki koniecznie 18 lutego o godz. 16:00 musicie zajrzeć do Filharmonii Podkarpackiej. To właśnie tam czeka na was komedia w reżyserii mistrza gatunku Marcina Sławińskiego (PS. nazwisko reżysera to gwarant śmiechu do łez. Wiemy, co piszemy, bo nas już Sławiński nie raz rozbawił do łez).

Warto też dodać do tego „Alibii…” gwiazdorską obsadę: Katarzynę Skrzynecką, Aleksandrę Szwed, Andrzeja Deskura, Małgorzatę Potocką, Marcina Trońskiego, Stanisława Banasiuka i Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bilety w cenie 85, 95, 100 zł można kupić w kasie filharmonii, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na stronach: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl. Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora można dokonać pod adresem: karolina@edmaart.pl lub telefonicznie: 501 28 58 63.

KONKURS 

Konkurs został rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź na pytanie: „Który z aktorów grających w „Alibi od zaraz” towarzyszył Wojciechowi Mannowi w popularnej reklamie „Saturna”?” brzmi: Marcel Borowiec.

Cztery pojedyncze bilety na spektakl otrzymują: Iwona Kłeczek-Kaznowska, Iwona Kalita, Wojciech Sobański i Grzegorz Kocór. Wygranym serdecznie gratulujemy!

 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama