Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

W piątek 22 września w Galerii Rzeszów odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Asseco Resovii na sezon 2017/2018. Uroczystą galę poprowadzi popularny aktor młodego pokolenia – Maciej Musiał.

Prezentacja rozpocznie się o godz. 18:00. Wydarzenie będzie miało charakter multimedialnego show z elementami tańca, muzyki i efektów specjalnych z  mnóstwem konkursów i pamiątkowych nagród dla kibiców.

– Organizacja prezentacji drużyny Asseco Resovii w Galerii Rzeszów jest już tradycją od kilku lat. Zwyczajowo punktem kulminacyjnym gali jest uroczysta prezentacja nowego składu Asseco Resovii wraz z przedstawicielami sztabu i klubu. W tym roku nie zabranie również atrakcji dla kibiców siatkówki oraz fanek Macieja Musiała – mówi Katarzyna Panicz z Galerii Rzeszów.

Prezentacja Asseco Resovii odbędzie się w Galerii Rzeszów już piaty rok z rzędu. Gala ma zawsze uroczysty i spektakularny charakter. W tym roku, w podwójnej roli – gościasSpecjalnego i prowadzącego tegoroczne wydarzenie – wystąpi  Maciej Musiał,  znany i lubiany aktor występujący m.in. w serialu „Rodzinka.pl” oraz gospodarz programu rozrywkowego „The Voice of Poland”.

Podczas prezentacji będziemy mogli podziwiać talenty sceniczne Macieja Musiała a następnie ok. 19:30 młody aktor zaprosi swoich fanów na spotkanie podczas którego będzie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

W tym roku nowością podczas prezentacji będą niespodzianki, quizy multimedialne i zabawy przygotowane osobiście przez siatkarzy dla najwierniejszych kibiców.  Odbędą się również występy cheerleaderek Zespołu Fragolin oraz wiele konkursów, w których do wygrania będą pamiątkowe gadżety siatkarskie.  

Kolejną nowością będzie specjalnie przygotowana Strefa Kibica, w której rzeszowscy siatkarze będą do dyspozycji kibiców po oficjalnej części prezentacji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama