Zdjęcie: KMP Rzeszów

Rzeszowscy policjanci odnaleźli mężczyznę, który groził, że odbierze sobie życie. 46-letni mieszkaniec Rzeszowa trafił pod opiekę lekarzy.

Jak podaje Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie, w środę przed północą funkcjonariusze zostali powiadomieni o zaginięciu 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Fakt zaginięcia zgłosił jego znajomy.

 – Zaniepokoił go wpis na jednym z portali społecznościowych, który wskazywał, że 46-latek może chcieć popełnić samobójstwo – relacjonuje Adam Szeląg.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Dotarli do jego rodziny, z którą, jak się okazało, mieszkaniec Rzeszowa się nie kontaktował. Sprawdzili również szpitale, izbę wytrzeźwień, noclegownie, dworce i ich okolice. Dyżurny przekazał rysopis zaginionego policyjnym patrolom.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W czwartek od rana funkcjonariusze sprawdzali miejsca, gdzie zaginiony mógł przebywać. Kolejne informacje o mężczyźnie zbierali policyjni kryminalni. Z jednej z nich wynikało, że 46-latek może być w jednym z rzeszowskich hoteli. Policjanci sprawdzili ten trop.

– Nikt nie otwierał drzwi pokoju, funkcjonariusze do środka weszli wspólnie z pracownikami hotelu. Tam zastali poszukiwanego 46-latka. Kontakt z nim był utrudniony, na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala – dodaje rzecznik Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama