Reklama

„Exodus: Bogowie i królowie” to ciekawa propozycja dla miłośników filmów opartych na kanwie biblijnych opowieści. Tym razem Ridley Scott przedstawia swoją interpretację losów Mojżesza.

Exodus: Bogowie i królowie to film o człowieku, który znalazł w sobie odwagę, by stawić czoło całemu imperium. Ridley Scott przeniósł na duży ekran opowieść o Mojżeszu, który występuje przeciw egipskiemu faraonowi Ramzesowi (Joel Edgerton) i pomaga czterystu tysiącom niewolników uciec z Egiptu w czasie śmiertelnych plag.

Biblijne wyjście z Egiptu to niezwykła saga i trzymająca w napięciu historia o rywalizacji, zdradzie i pogoni za wolnością.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Exodus: Bogowie i królowie” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (15 stycznia, godz. 20.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Exodus

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (14 stycznia) do godziny 24:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 10:00 następnego dnia.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Uprowadzona 3 ”, szczegóły TUTAJ.  Mamy również podwójne zaproszenie na film z cyklu Kino Konesera „Lewiatan”, szczegóły TUTAJ.

redackaj@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: