Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Miłośniczki mody już po raz dziesiąty będą mogły spotkać się w Rzeszowie w ramach Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia szafy z Szafa.pl. Tradycyjnie, odświeżanie tym razem garderoby jesiennej, będzie polegało na wymianie i sprzedaży ubrań oraz dodatków. „Szafingowi” patronuje Rzeszów News.

– „Szafing” to dobry moment, aby zrobić porządek w swojej garderobie pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy – wyjaśnia Gabriela Wajda-Żydzik, koordynator projektu.

– Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień i zimę. Jakie rzeczy warto zabrać na szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie zapałamy do nich miłością, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie – dodaje.

W akcję wymiany ubrań zaangażowane są też inne miasta – Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa, Wrocław. Rzeszowska edycja „szafingu” odbędzie się 14 października (sobota) w godz. 11:00-14:00 w Przystani Na Lato (ul. Szopena 35a).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose i wydawnictwa Pascal. Niespodzianki przygotował także nasz #RzeszowskiCukier.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja pod adresem szafa.pl/szafing, która kosztuje 10 zł. Są jeszcze wolne miejsca.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama