Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dwa wyjątkowe koncerty oraz kiermasz w świątecznym klimacie. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na cykl imprez świątecznych, które umilą czas oczekiwania na Boże Narodzenie. 

KONCERT „ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ”

W najbliższy piątek 15 grudnia o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154 odbędzie się koncert zimowych i świątecznych piosenek. Koncert przygotowany przez uczestników zajęć muzycznych wprowadzi publiczność w rodzinny, ciepły klimat czasu Bożego Narodzenia.

Organizatorzy zapraszają rodziny, dziadków oraz wszystkich tych, którzy tęsknią za atmosferą tego wyjątkowego dnia w roku. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

WIDOWISKO MUZYCZNE „ZIMA LUBI DZIECI NAJBARDZIEJ NA ŚWICIE”

W sobotę 16 grudnia o 17:00 w RDK filia Pobitno przy  ul. Konfederatów Barskich 43a odbędzie się wyjątkowy koncert. Uczestnicy imprezy usłyszą utwory w świątecznym klimacie w wykonaniu wokalistów z RDK filia Pobitno, filia Słocina oraz chóru dziecięcego ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Rzeszowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

BUDZIWOJSKI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W niedzielę 17 grudnia w godzinach 10:00 – 16:00 w RDK filia Budziwój przy
ul. Budziwojskiej 194 odbędzie się pierwsza edycja Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. W programie wydarzenia znajdzie się wspólne ubieranie choinki, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych oraz występy w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych i zespołów śpiewaczych działających w RDK.

Na kiermaszu zaprezentują się wystawcy oferujący swoje usługi oraz przygotowane przez nich towary i ozdoby świąteczne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama