Rzeszowska policja opublikowała wizerunki dwóch sprawców, którzy w poniedziałek wieczorem napadli na Alior Bank w Rzeszowie. Dotychczas nie udało się ich zatrzymać.

[Not a valid template]

 

Przypomnijmy, że do napadu na placówkę Alior Banku przy ul. Krakowskiej doszło ok. godz. 17:00. Z ustaleń policji wynika, że napadu dokonało dwóch mężczyzn w wieku ok. 17 i 40 lat. Młodszy mężczyzna najpierw czekał przed wejściem do Alior Banku i sprawdzał, czy nikt nie wchodzi do środka. Starszy mężczyzna nożem zastraszył pracownicę i zażądał pieniędzy.

Starszy mężczyzna skrępował kobietę. Najpierw skleił jej taśmą ręce, a potem nogi i zaciągnął na zaplecze placówki. W środku nie było więcej osób. Nie było też klientów. Napastnicy zabrali pieniądze (ok. 14 tys. zł) i wyszli. Pracownicy Alior Banku udało się uwolnić po kilkudziesięciu minutach.

Policjanci zabezpieczyli monitoring banku. Dzisiaj Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała wizerunki podejrzanych o dokonanie napadu. Policjanci poinformowali, że starszy mężczyzna ma ok. 40 lat lub więcej i około 170 cm wzrostu.

Młodszy mężczyzna ma ok. 17-18 lat, 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemne, krótkie, szczupłą twarz. – Mężczyźni po napadzie wyszli placówki i ulicą Krakowską najprawdopodobniej udali się w kierunku ulicy Okulickiego – podała KMP Rzeszów.

Osoby, które widziały lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu: 17 858 3259 albo z dyżurnym komendy: tel. 17 858 3310 lub 997.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama