Reklama

Rzeszowska policja opublikowała wizerunki dwóch sprawców, którzy w poniedziałek wieczorem napadli na Alior Bank w Rzeszowie. Dotychczas nie udało się ich zatrzymać.

[Not a valid template]

 

Przypomnijmy, że do napadu na placówkę Alior Banku przy ul. Krakowskiej doszło ok. godz. 17:00. Z ustaleń policji wynika, że napadu dokonało dwóch mężczyzn w wieku ok. 17 i 40 lat. Młodszy mężczyzna najpierw czekał przed wejściem do Alior Banku i sprawdzał, czy nikt nie wchodzi do środka. Starszy mężczyzna nożem zastraszył pracownicę i zażądał pieniędzy.

Starszy mężczyzna skrępował kobietę. Najpierw skleił jej taśmą ręce, a potem nogi i zaciągnął na zaplecze placówki. W środku nie było więcej osób. Nie było też klientów. Napastnicy zabrali pieniądze (ok. 14 tys. zł) i wyszli. Pracownicy Alior Banku udało się uwolnić po kilkudziesięciu minutach.

Policjanci zabezpieczyli monitoring banku. Dzisiaj Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała wizerunki podejrzanych o dokonanie napadu. Policjanci poinformowali, że starszy mężczyzna ma ok. 40 lat lub więcej i około 170 cm wzrostu.

Młodszy mężczyzna ma ok. 17-18 lat, 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemne, krótkie, szczupłą twarz. – Mężczyźni po napadzie wyszli placówki i ulicą Krakowską najprawdopodobniej udali się w kierunku ulicy Okulickiego – podała KMP Rzeszów.

Osoby, które widziały lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu: 17 858 3259 albo z dyżurnym komendy: tel. 17 858 3310 lub 997.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. Wielcy-znawcy_technologii-się_znaleźli.Pomyslcie-ile-do-nagrywani_w-HD_potrzebnych-by-było-dyskow-twardych-żeby-zapisywać-nagrania-z-tygodnia-albo-dwóch.Kamery-przemysłowe-nie-służą-do-nagrywania_kilkuminutowych-filmików-tak-jak_w-komórkach.

  2. Ta-pracownica-powinna-się-od-razu-skapować-że-jest-coś-nie-tak.Stary-ubrany-jak-eskimos-młody-w-kapturze.Kto-tak-wchodzi-do-pomieszczenia.

  3. Teraz nawet telefony budżetowe za złotówke kręcą wideo w 4 K. Straszna Cebula zarabiać miliardy z dojenia swoich klientów a kupić kamerke z początku lat 90-tych ? Strach w takiej firmie trzymać swoje oszczędności życia jak tak nieprofesionalnie podchodzą do zabezpieczeń powierzonego mienia.

  4. Banki na kredytach we frankach których pewnie nawet nie widziały na oczy zarobiły grubą kasiure?Kilkaset tyś. Polaków ma teraz problemy… A tu widze kamera VGA 🙂 Mam prośbe , nie pomagać im

Comments are closed.