Zdjęcie: KWP Rzeszów

Kolejne zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 94. Przed godz. 19:00 w miejscowości Dąbrowa w gminie Świlcza w powiecie rzeszowskim doszło do czołowego zderzenia rovera z toyotą. 

Jak nas poinformowali rzeszowscy policjanci, do wypadku na dawnej krajowej „czwórce” doszło, gdy kierowca rovera jechał w kierunku Rzeszowa.

– Kierowca wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z kierowcą toyoty. Jedna osoba została ranna. To prawdopodobnie kierowca rovera. Na miejscu są karetki pogotowia. Niewykluczone, że więcej osób będzie potrzebowało pomocy – mówią policjanci.

Na DK 94 w kierunku Krakowa są utrudnienia w ruchu. Jeden pas jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

To już drugie zdarzenie w piątek na DK 94. Ok. godz. 15:40 w Klęczanach za Trzcianą doszło do kolizji. 22-letni mieszkaniec Krakowa, który kierował ciężarowym iveco, jechał od Rzeszowa w kierunku Dębicy. Nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowcy nic się nie stało. 22-latek był trzeźwy.

Do godz. 18:00 były utrudnienia w ruchu na tym odcinku DK 94. Naczepa ciężarówki znajdowała się na jezdni. Strażacy już ją usunęli. Kierowcy ciężarówek w tym czasie kierowani byli na autostradę A4, a samochody osobowe na objazdy lokalnymi drogami przez Błędową. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama