Zdjęcie: Komenda Miejska Policja w Rzeszowie
Reklama

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie prosi o pomoc w odnalezieniu 38-letniej Aleksandry Kowalczyk. Kobieta zaginęła 1 stycznia 2018 roku.

W poniedziałek KMP w Rzeszowie opublikowała zdjęcia z kamer monitoringu przy ul. Podwisłocze, które w poniedziałek 1 stycznia ok. godz. 4:00 rano zarejestrowały Aleksandrę Kowalczyk. 

– Kobieta przechodziła obok szpitala „Asklepios”, następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku al. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem – poinformował Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

Zdjęcie: Komenda Miejska Policja w Rzeszowie

Do nagrania z kamer monitoringu dotarli rzeszowscy kryminalni. W związku z opublikowaniem zdjęć, policjanci proszą o kontakt osoby, które 1 stycznia w godz. 4:00-6:00 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na bulwarach nad Wisłokiem.

Można dzwonić na numery telefonu: 17 858 3224 albo 17 858 3310 lub alarmowy policji – 997.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Aleksandra Kowalczyk

Aleksandra Kowalczyk zaginęła 1 stycznia 2018 roku. Kobieta nikomu w domu nie powiedziała, gdzie wychodzi. Do tej pory 38-latka nie wróciła. Dwa tygodnie temu nad brzegiem Wisłoka znaleziono damską torebkę, w której były dokumenty mieszkanki Rzeszowa. Strażacy wielokrotnie sprawdzali dno rzeki, ale ciała kobiety nie odnaleziono.

Aleksandra Kowalczyk ma około 170 cm wzrostu, waży około 80 kg, ma średnią budowę ciała, twarz okrągłą, długie, ciemne, lekko falowane włosy, oczy piwne, uszy średnie, nos średni. Kobieta ubrana była w czarny płaszcz do kolan i ciemne spodnie.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policja w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama