Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Zaginął 62-letni Jerzy Probola, mieszkaniec Rzeszowa. Ślad po nim zaginął w sierpniu br., chwilę po tym gdy wyjechał do pracy w Niemczech.

Jerzy Probola jest poszukiwany przez kryminalnych Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Z informacji podanych przez policję wynika, że 62-letni mężczyzna na początku sierpnia wyjechał do Berlina. Miał tam pracować na budowie. 

Ostatni raz Jerzy Probola kontaktował się z rodziną pod koniec sierpnia. Wtedy zadzwonił do swojego syna. Potem kontakt z mężczyzną się urwał, 62-latek nie wrócił też do swojego berlińskiego mieszkania. 

W czwartek policja podała rysopis zaginionego mieszkańca Rzeszowa. Ma on 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie siwe, nos prosty, uszy małe przylegające, uzębienie niepełne. Ubioru nie ustalono. 

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Jerzego Proboli. Informacje można przekazywać osobiście lub telefonicznie Wydziałowi Kryminalnemu KMP w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13 – 47 821 32 24, dyżurnemu – 47 821 33 11 lub dzwoniąc na nr 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama