Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Zaginął 62-letni Jerzy Probola, mieszkaniec Rzeszowa. Ślad po nim zaginął w sierpniu br., chwilę po tym gdy wyjechał do pracy w Niemczech.

Jerzy Probola jest poszukiwany przez kryminalnych Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Z informacji podanych przez policję wynika, że 62-letni mężczyzna na początku sierpnia wyjechał do Berlina. Miał tam pracować na budowie. 

Ostatni raz Jerzy Probola kontaktował się z rodziną pod koniec sierpnia. Wtedy zadzwonił do swojego syna. Potem kontakt z mężczyzną się urwał, 62-latek nie wrócił też do swojego berlińskiego mieszkania. 

W czwartek policja podała rysopis zaginionego mieszkańca Rzeszowa. Ma on 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie siwe, nos prosty, uszy małe przylegające, uzębienie niepełne. Ubioru nie ustalono. 

Advertisement

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Jerzego Proboli. Informacje można przekazywać osobiście lub telefonicznie Wydziałowi Kryminalnemu KMP w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13 – 47 821 32 24, dyżurnemu – 47 821 33 11 lub dzwoniąc na nr 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama