Reklama

Wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. Doszło do zderzenia volkswagena golfa z policyjnym radiowozem. Trzy osoby, w tym dwóch funkcjonariuszy, zostało rannych. 

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformował nas pan Robert, Czytelnik Rzeszów News, który przesłał nam film z miejsca zdarzenia. Z jego relacji wynikało, że w wypadku zginęła jedna osoba, ale policja tym informacjom zaprzeczyła.

– Do wypadku doszło przed godz. 15:30 – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Według naszych informacji policyjna KIA zderzyła się z volkswagenem golfem. Policjanci na sygnałach jechali do innego zdarzenia na al. Rejtana, gdzie został potrącony rowerzysta. Z obrażeniami ciała został on odwieziony do szpitala.

– Radiowóz, który był pojazdem uprzywilejowanym, zderzył się z volkswagenem na skrzyżowaniu al. Rejtana z ul. Wierzbową. W zderzeniu ranne zostały trzy osoby: dwóch policjantów i osoba jadąca golfem – mówią funkcjonariusze z rzeszowskiej komendy.

Ewelina Wrona dodaje: – Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena, jadąc al. Rejtana, podczas wykonywania skrętu w lewo w ulicę Wierzbową, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oznakowanemu radiowozowi KIA Ceed, który jechał do innego zdarzenia drogowego. Ranni policjanci i kierowca golfa zostali przewiezieni do szpitala.

Kierowca VW po zderzeniu z radiowozem, zderzył się jeszcze z peugeotem. Okazało się, że kierowca golfa był pijany. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Pozostali uczestnicy byli trzeźwi.

Po wypadku przez kilka godzin był utrudnienia w ruchu. Odcinek od al. Rejtana do al. Kopisto był zablokowany. W tej chwili ruch odbywa się płynnie..

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.