Fot. Materiały prasowe Agory. Na zdjęciu Małgorzata Bujara
Reklama

Grażyna Gugała-Gubernat nie jest już redaktorem naczelnym rzeszowskiego oddziału „Gazety Wyborczej”. Zastąpiła ją Małgorzata Bujara.

Jak poinformowała w czwartek w komunikacie (5 stycznia) Agora, wydawca „Gazety” Wyborczej”, Grażyna Gugała-Gubernat, która naczelną „GW” w Rzeszowie była od 2011 r., odchodzi z wydawnictwa z „powodów osobistych”, ale wciąż będzie współpracować z redakcją rzeszowskiej „GW”.

Od stycznia br. redaktorem naczelnym rzeszowskiego oddziału „Gazety Wyborczej” jest Małgorzata Bujara, która przez ostatnie lata była zastępcą Grażyny Gugała-Gubernat. 

Małgorzata Bujara z rzeszowską „GW” jest związana od 1997 r. Jako dziennikarka i publicystka specjalizuje się w tematyce politycznej. Bujara z wykształcenia jest polonistką. Oprócz pracy w „Wyborczej”, prowadzi warsztaty dziennikarskie na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zmiany personalne w rzeszowskiej „GW” są związane z trwającymi zwolnieniami w Agorze. W tamtym roku spółka informowała, że do końca 2016 r. zwolni 135 osób, potem ta liczba wzrosła do ok. 190. To prawie 10 proc. wszystkich osób zatrudnionych w Agorze.

Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Grażyna Gugała-Gubernat
Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Grażyna Gugała-Gubernat

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama