Zdjęcie: materiały prasowe

Smolasty, znany warszawski raper, wystąpi na 29. Rzeszowskich Juwenaliach – podali organizatorzy.

„Szykujcie się na niezapomnianą imprez” – zakomunikował Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, współorganizator Rzeszowskich Juwenaliów 2024 (10-11 maja). Smolasty wystąpi drugiego dnia juwenaliów (11 maja), na scenie hip-hop.

 

Organizatorzy potwierdzili, że na tej scenie zobaczycie też grupę PRO8L3M i Żabsona.

Smolasty to pseudonim Norberta Smolińskiego, pochodzącego z Warszawy rapera. „Oh Daddy” to nagrany z Oliwką Brazil jeden z większych przebojów rapera. Inne znane utwory Smolastego to: „Duże Oczy”, „Uzależniony”, „Tusz”, „Pełnia” czy „Fiesta” Deemza.

Raper zadebiutował mikstejpem „Mr Hennessy” w 2016 roku, wypuścił singiel „Jestem, byłem, będę”, który zapowiadał pierwszy album Smolastego o tym samym tytule . Kolejne płyty Smolastego to: „Los”, „Fake Love”, „Pełnia” i „Ghetto Playboy”.

Smolasty współpracował z takim artystami jak Ewa Farna, Otsochodzi, Białas, Malik Montana, Young Leosia czy Mr. Polska. Smolasty jest odpowiedzialny za wypromowanie popularnej aktualnie raperki, Oliwki Brazil.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W ubiegłym roku Smolasty z Dodą nagrali wspólnie teledysk do piosenki „Nim zajdzie słońce”. Na YouTube ma już on ponad 70 mln wyświetleń. Niedawno Smolasty do podobnej współpracy namówił Roxie Węgiel. 

Trzy sceny na juwenaliach 

Podczas 29. Rzeszowskich Juwenaliów będą trzy sceny. Oprócz hip-hop, także główna i One Stage. Na głównej potwierdzono już, że zagrają: Lady Pank, KayahDaria ZawiałowKwiat JabłoniGolec uOrkiestra. Na One Stage wystąpi Tribbs.

To nie koniec artystów. Na każdej z trzech scen każdego dnia odbędzie się 12 koncertów – po cztery na głównej, hip-hop i One Stage. Karnety i bilety można kupować na stronie: ebilet.pl. Karnety wyłącznie do 30 kwietnia. Dzieci do lat 12 mają bezpłatny wstęp

Rzeszowskie Juwenalia odbędą się na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Ich organizatorami są: PRz, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, samorządy studenckie obu uczelni oraz Brend Group. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama