Szukasz oferty na wynajem autokaru na wycieczkę szkolną lub wyjazd firmowy? Potrzebujesz wygodnego i komfortowego busa na wyjazd integracyjny? Sprawdź opisaną poniżej ofertę wynajmu autokarów i busów firmy AUTOKARY DARIUSZ PODOLEC.
Nowoczesna flota autokarów i busów na wynajem
Działająca w branży transportowej od kilkunastu lat firma AUTOKARY DARIUSZ PODOLEC dysponuje flotą nowoczesnych autokarów, autobusów i busów do wynajmu. W bazie pojazdów znajdują się luksusowe autokary marki Mercedes i Setra oraz nowoczesne busy z prestiżowej linii Mercedes.
Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, rozkładane fotele, toaletę, DVD i caffe barek oraz są na bieżąco serwisowane. AUTOKARY DARIUSZ PODOLEC dysponuje pojazdami dla każdej grupy klientów: od luksusowych do sprawdzonych w wielu trasach standardowych rozwiązań.
Firma świadczy kompleksowe usługi przewozowe. Obsługuje zarówno podróże krajowe, jak i zagraniczne. Oferta jest elastyczna, obejmuje przewozy dla firm, osób prywatnych oraz instytucji i charakteryzuje ją jakość, niezawodność i atrakcyjne warunki współpracy.
Wynajem nowoczesnych autokarów i busów na wycieczki szkolne i wyjazdy integracyjne, zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży.
Więcej na autokary-podolec.pl


Profesjonalni i wyszkoleni kierowcy
W firmie AUTOKARY DARIUSZ PODOLEC pracują profesjonalni i wyszkoleni kierowcy, którzy gwarantują bezpieczeństwo podróży, ale także najwyższy standard obsługi.
Kierowcy znają topografię terenu co pozwala na precyzyjne dostosowanie tras podróży do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantując optymalne i efektywne wyjazdy.
Bezpieczeństwo pasażerów stanowi priorytet. Kierowcy są zobowiązani do przestrzegania wszelkich przepisów drogowych i utrzymania wysokich standardów bezpiecznej jazdy.
Potrzebujesz autokaru lub busa z profesjonalnym kierowcą? Organizujesz wycieczkę lub wyjazd firmowy? Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie firmy AUTOKARY DARIUSZ PODOLEC i zadbaj o komfort i wygodę podczas podróży.
Kontakt
- Telefon: 790 633 633
- E-mail: autokary.podolec@wp.pl
- Adres: ul. Towarowa 12, 35-231 Rzeszów.


![Koniec poszukiwań na Jeziorze Solińskim. Ciało 45-latka było na głębokości ponad 50 metrów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/solina-poszukiwania-ciala-wopr-3-218x150.jpg)
![Śmiertelny wypadek na DW 887. Motocyklista zginął po uderzeniu przez samochód [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-motocykl-humniska3-218x150.jpg)

![Pożar byłych zakładów mięsnych w Hermanowej. Interweniowali strażacy z Rzeszowa [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/pozar-hermanowa-zaklady-miesne0-218x150.jpg)
![Pożar domu pod Rzeszowem, właściciel doznał poparzeń. Czy winna była fotowoltaika? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/pozar-kakolowka-218x150.jpg)

![Burze uderzyły w Podkarpacie. Dziesiątki interwencji strażaków, a to jeszcze nie koniec [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/burze-podkarpackie3-218x150.jpg)






![Nowy asfalt na trzech ulicach w Rzeszowie. Mieszkańcy długo na to czekali [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/nowa-nawierzchnia-rzeszow1-218x150.jpg)


![35. Rajd Rzeszowski 2026. Wielkie ściganie wraca na Podkarpacie. Znamy trasę i program [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/Rajd-Rzeszowski-2025-fotMaciejNiechwiadowicz0-218x150.jpg)


![Wypadek w Rzeszowie. Nie żyje motocyklista, ulica Sikorskiego częściowo zablokowana [ZDJĘCIA, WIDEO] wypadek-motocyklista-rzeszow-sikorskiego](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-smiertelny-motocyklista-rzeszow-05-e1783172418108-218x150.jpeg)










![Które szkoły na Podkarpaciu uzyskały najlepsze wyniki matur? Rzeszów nie jest na czele! [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/ekonomik-jaslo-218x150.jpg)









