Rzeszowskie Juwenalia 2025 zbliżają się wielkimi krokami. 9-10 maja na scenie pojawią się zarówno uznani artyści, jak i wschodzące gwiazdy polskiej muzyki. Oto kolejna partia ujawnionych wykonawców i zespołów.
Sobel – 10 maja
Sobel, czyli Szymon Sobel, to młody raper i wokalista, który szturmem zdobył polską scenę muzyczną. Jego debiutancki album “Pułapka na motyle” z 2021 roku osiągnął ogromny sukces, a utwory takie jak “Fiołkowe pole” czy “Wyglądasz tak pięknie” stały się hitami. Charakteryzuje się unikalnym stylem łączącym rap z melodyjnymi wokalami.
Białas – 10 maja
Białas, czyli Mateusz Karaś, to jeden z czołowych polskich raperów, związany z wytwórnią SBM Label. Na scenie obecny od wielu lat, zdobył uznanie dzięki takim albumom jak “H8M4” czy “Polon”. Jego teksty często poruszają tematy społeczne i osobiste, a energetyczne koncerty przyciągają tłumy fanów.
Golec uOrkiestra – 10 maja
Golec uOrkiestra to zespół założony przez braci Pawła i Łukasza Golców, który od lat łączy muzykę folkową z elementami popu i rocka. Ich przeboje, takie jak “Ściernisko” czy “Lornetka”, na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki rozrywkowej. Koncerty zespołu to gwarancja świetnej zabawy i pozytywnej energii.
Pidżama Porno – 9 maja
Pidżama Porno to legendarna formacja punk-rockowa, założona w 1987 roku przez Krzysztofa “Grabaża” Grabowskiego. Zespół zasłynął takimi utworami jak “Twoja generacja” czy “Ezoteryczny Poznań”. Ich muzyka, pełna buntu i szczerych tekstów, od lat przyciąga fanów różnych pokoleń.
Piotr KęKę Siara – 9 maja
KęKę, czyli Piotr Siara, to raper pochodzący z Radomia, który zdobył popularność dzięki szczerym i autentycznym tekstom. Jego albumy, takie jak “Takie rzeczy” czy “To tu”, osiągnęły status platynowych płyt. KęKę w swojej twórczości porusza tematy związane z życiem codziennym, walką z nałogami i poszukiwaniem własnej drogi.
Rzeszowskie Juwenalia 2025 zapowiadają się coraz bardziej emocjonująco, a różnorodność artystów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.
(oprac. rom / grafiki: Rzeszowskie Juwenalia / Facebook)
Czytaj więcej:
Podkarpacie pełne talentów! Trójka młodych wokalistów podbiła „The Voice Kids 8”
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Straż pożarna postawiona na nogi. Płonęły budynki gospodarcze [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-8-218x150.jpg)
![Pożar budynku mieszkalnego na Podkarpaciu. Kolejnego dnia ogień pojawił się znowu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-posada-jasliska-osp-tylawa-218x150.jpg)
![Ogień strawił halę producenta mebli dziecięcych cenionych przez celebrytów. Hala przed i po pożarze [ZDJĘCIA] pożar bellamy](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-zagorz-20-218x150.jpg)
![Wielki pożar hali produkcyjnej na Podkarpaciu. Dach runął w ogniu [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-zagorz-osp-bukowsko-3-218x150.jpg)





![S19 pomalowana przez zimę. Fotografie nie kłamią – Podkarpacie to jeden z najpiękniejszych regionów Polski [ZDJĘCIA] s19 zimą](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miejsce-Piastowe-–-Dukla-12-218x150.jpg)




![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)


![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)










![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)





![Rzeszów rozbłysnął dla „zdrowych brzuszków”. Rekordowe tempo 34. Finału WOŚP [ZDJĘCIA] światełko do nieba 34 finał WOSP Rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/34-final-wosp-rzeszow-07-218x150.jpg)
![Rzeszów gra z 34. finałem WOŚP. Ekstremalnie, kolorowo i gorąco, chociaż pogoda nie rozpieszcza [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/wosp-rzeszow-05-218x150.jpg)





![S19 pomalowana przez zimę. Fotografie nie kłamią – Podkarpacie to jeden z najpiękniejszych regionów Polski [ZDJĘCIA] s19 zimą](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miejsce-Piastowe-–-Dukla-12-324x235.jpg)