Zdjęcie: Pixabay

Marzysz o pozyskiwaniu tajnych informacji? Przyjdź w czwartek (18 maja) na spotkanie w Rzeszowie z przedstawicielami Agencji Wywiadu.

Spotkanie odbędzie się w budynku V w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12. O godz. 10:00 rozpocznie się wykład otwarty „Agencja Wywiadu – rola i miejsce w strukturze Państwa”.

– Podczas spotkania zostaną przedstawione perspektywy zatrudnienia w Agencji oraz zostaną omówione wymagania, jakie powinni spełniać kandydaci do pracy – zapowiada Justyna Bryk z działu karier i promocji PRz.

Na spotkanie zapraszani są szczególnie studenci ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich oraz inne osoby poszukujące pracy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Agencja Wywiadu to polska służba specjalna, powołana w 2002 roku. Zajmuje pozyskiwaniem informacji jawnych i niejawnych głównie poza granicami Polski. To dane, które mogą mieć znaczenie dla interesów naszego kraju i jego bezpieczeństwa.

Agencja Wywiadu powstała na bazie zlikwidowanego Urzędu Ochrony Państwa. Oprócz AW, z UOP-u została wyodrębniona inna polska służba specjalna – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama