Coerver Coaching, uznany za najlepszy na świecie system treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży, organizuje w Rzeszowie Camp Piłkarski. Trwają zapisy, ilość miejsc ograniczona.

Piłkarski Camp odbędzie się 25 i 26 kwietnia od godz. 10:00 do 13:00 na boisku Orlik przy ulicy Batalionów Chłopskich 4. W zajęciach pierwszego dnia wziąć mogą udział dzieci z roczników 2007-2010, drugiego dnia dzieci z roczników 2003-2006.

Podczas 3-godzinnych zajęć uczestnicy Campu będą ćwiczyć w 3 różnych strefach umiejętności.

– Nasza filozofia treningu ukierunkowana jest na rozwój indywidualnych umiejętności i predyspozycji zawodników już od najmłodszych lat. Każde niemalże zadanie podczas treningu zawodnicy realizują z piłką, przez co rozwijają swoje umiejętności techniczne oraz kształtują zdolności fizyczne. Stosujemy również dużo małych gier, w których zawodnicy sami podejmują decyzje mniej lub bardziej ryzykowne przez co rozwijają swoje zdolności mentalne – mówi Mateusz Nowak trener Coerver Coaching.

To już piąty Camp organizowany w Rzeszowie. Każda z dotychczasowych edycji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem młodych adeptów piłki nożnej.

– Wierzymy, że i tym razem frekwencja będzie wysoka – dodaje Mateusz Nowak. Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy drogą mailową, pod adresem rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 305 lub 797 001 304.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Coerver Coaching

To najdoskonalsza na świcie metoda nauczania gry w piłkę nożną. Opinie taką wyraża wielu wybitnych trenerów i znanych piłkarzy, wśród których są Franz Beckenbauer, Jurgen Klinsmann, Gerard Houllier, Osvaldo Ardiles, Carlos Parreira.

Coerver Coaching to usystematyzowany program treningowy dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat. Metoda bazuje na fundamentalnym przekonaniu, że jakikolwiek system gry czy jakakolwiek drużyna jest tak dobra jak indywidualności, które ją tworzą, dlatego program jest skoncentrowany na rozwoju indywidualnych umiejętności zawodników, gdzie sednem metody Coerver Coaching jest mistrzowskie panowanie nad piłką (Ball Mastery).

Wszystkie inne aspekty gry, od przyjęcia i podania piłki aż po grę zespołową, zależą od tego podstawowego elementu.

Z tej metody w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają czołowe kluby Europy: AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia.

Najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są: Thomas Mueller, Arjen Robben, Robin van Persie, Xavi. W programach Coerver Coaching uczestniczy ponad 3 miliony młodych piłkarzy w 30 krajach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama