Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w bójce. W jej trakcie sprawcy ugodzili nożem przypadkowych przechodniów. Ucierpiała jeszcze jedna osoba.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada w Rzeszowie w rejonie ulicy Lwowskiej. 19-latek i trzech jego rówieśników zostało zaczepionych przez dwóch nieznanych im mężczyzn. Zaczęło się sprzeczki, która przerodziła się w bójkę. Jeden z napastników wyciągnął nóż i zadał nim 19-latkowi ranę kłutą i dwie rany cięte.

Obrażenia, jakich doznał młody mężczyzna, nie zagrażały jego życiu.

19-latkowi i jego kolegom udało się uciec i wezwali pogotowie ratunkowe. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Okazało się, że obrażenia odniosło jeszcze dwóch 19-latków uczestniczących w zajściu. Jeden z nich także otrzymał cios nożem. Na szczęście obrażenia były niegroźne.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kryminalni wytypowali potencjalnych podejrzanych. Okazali się nimi mieszkańcy Rzeszowa w wieku 29 i 25 lat. W poniedziałek rano policjanci zatrzymali pierwszego z nich. W jego mieszkaniu znaleźli nóż, który mógł być użyty w bójce oraz zakrwawione ubranie.

Drugiego mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali kilka godzin później w wynajmowanym mieszkaniu. Podczas przesłuchania obaj przyznali się do winy. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie zastosowała wobec nich dozór policji, zakaz opuszczania kraju, połączony z zatrzymaniem paszportu.

Policja w dalszym ciągu wyjaśnia dokładne szczegóły bójki i udziału w niej poszczególnych osób.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama