Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Prezydent Tadeusz Ferenc otrzymał tytuł “Lider z powołania” w kategorii “Lider XXI wieku” podczas Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, który 26 września odbył się w Rzeszowie.

Celem programu „Lider z powołania” organizowanego przez polsko-angielski Magazyn Why Story jest wyłonienie i nagrodzenie wyjątkowych menadżerów-liderów w takich dziedzinach jak kultura i sztuka, sport, gospodarka, biznes, zarządzanie, rozwój regionalny, nauka i edukacja, medycyna, innowacje, społeczeństwo.

– „Lider z powołania” to charyzmatyczna osoba mocno zaangażowana w dany obszar działania, która dba o rozwój swoich pracowników na wielu płaszczyznach oraz wspiera m.in. kwestie ekologiczne i społeczne – poinformował Urząd Miasta w Rzeszowie. 

Wśród dotychczasowych laureatów „Lidera z powołania” znaleźli się m.in. aktorzy Michał Żebrowski i Anna Dymna, oraz profesor Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa; Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Janusz Cieślak, prezes Europejskiego Klubu Biznesu, czy Maciej Zień – znany projektant mody.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: