Zdjęcie: Patryk / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie znów musieli interweniować. W niedzielę po południu z Wisłoka na wysokości Mostu Zamkowego wyciągnęli martwego dzika. Tak też było w sobotę na wysokości ulicy 8 Marca. To już kolejne takie przypadki w ostatnich tygodniach w Rzeszowie. Martwy dzik z Wisłoka został wyłowiony także 7 lutego br. MPGK podejrzewa, że stado dzików utonęło w trakcie przeprawy przez rzekę. Wszystkie trzy martwe zwierzęta były podobnej wagi i znaleziono je w tym samym rejonie. 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

 1. No racja no mosty miały być budowane jak se przypominan to ;
  Gdzies pomiędzy Boguchwałą a Rzeszowem miał być / potem tem duży jako zamknięcie dużego Ringu / kolejny gdzieś przy uk.żeglarskiej / następny gdzieś koło Lidla na Hetmańskiej / kolejny przy ul długosza/ następny most skośny – wyprowadzony z tyłu za Zusem do ronda/ i ostatni tj.drugi most na ul.maczka

  Te mosty miały być budowane i co no nic pikuś
  – banialuki- bajki ciotki Adelajdy – normalne walenie słów na wiatr po prostu słowotok bez pokrycia w jakichkolwiek zamiarach czyli kolejny raz zrobienie Suwerena w normalnego ciula ; O !

  No i dziki toną .

 2. A czemu chciały się przeprawic przez Wisłok jak przecież jest tyle mostów w naszym innowacyjnym Rzeszowie. To znak, że jest ich jednak za mało?

 3. Panie Włodku tu jest temat padłych dzików spławianych do miasta innowacji naszym Wisłokiem
  Po jakiego ciula mieszasz Pan sprawe wypadków lotniczych z dzikami to ni przypioł ni przyłatal : poplątanie wątków czy łeb nie robi no jeszcze dzików fruwających nie widziałem one ryją w gruncie a nie fruwają w obłokach ; No !

 4. No jaki pieron polowania sie skończyły to nam teraz to ścierwo Wisłokiem podsyłają do Stolicy innowacji
  no imitacji bo ta no Straż miejska czemu tam z bosakami nie stoi przy ujęciu wody i nie wyławia tej padlina – to tam powinni pełnić warte 24/24 a nie przy ratuszu bo mi to wygląda na jakąś celową akcje nie wiadomo jakiś służb ? – może indianie albo ci eskimosi działają.
  A chwila może to nie padlina tylko do przerobu sie nadaje co ?
  Czy dyżurny Weterynarz z Ratusza rano przebada tą sztuke i wyda opinie do przerobu czy do spalarni no chyba i to spalą na rusztach w tym innowacyjnym zakładzie co ?

Comments are closed.