Zdjęcie: Patryk / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie znów musieli interweniować. W niedzielę po południu z Wisłoka na wysokości Mostu Zamkowego wyciągnęli martwego dzika. Tak też było w sobotę na wysokości ulicy 8 Marca. To już kolejne takie przypadki w ostatnich tygodniach w Rzeszowie. Martwy dzik z Wisłoka został wyłowiony także 7 lutego br. MPGK podejrzewa, że stado dzików utonęło w trakcie przeprawy przez rzekę. Wszystkie trzy martwe zwierzęta były podobnej wagi i znaleziono je w tym samym rejonie. 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

5 KOMENTARZE

  • No racja no mosty miały być budowane jak se przypominan to ;
   Gdzies pomiędzy Boguchwałą a Rzeszowem miał być / potem tem duży jako zamknięcie dużego Ringu / kolejny gdzieś przy uk.żeglarskiej / następny gdzieś koło Lidla na Hetmańskiej / kolejny przy ul długosza/ następny most skośny – wyprowadzony z tyłu za Zusem do ronda/ i ostatni tj.drugi most na ul.maczka

   Te mosty miały być budowane i co no nic pikuś
   – banialuki- bajki ciotki Adelajdy – normalne walenie słów na wiatr po prostu słowotok bez pokrycia w jakichkolwiek zamiarach czyli kolejny raz zrobienie Suwerena w normalnego ciula ; O !

   No i dziki toną .

 1. No jaki pieron polowania sie skończyły to nam teraz to ścierwo Wisłokiem podsyłają do Stolicy innowacji
  no imitacji bo ta no Straż miejska czemu tam z bosakami nie stoi przy ujęciu wody i nie wyławia tej padlina – to tam powinni pełnić warte 24/24 a nie przy ratuszu bo mi to wygląda na jakąś celową akcje nie wiadomo jakiś służb ? – może indianie albo ci eskimosi działają.
  A chwila może to nie padlina tylko do przerobu sie nadaje co ?
  Czy dyżurny Weterynarz z Ratusza rano przebada tą sztuke i wyda opinie do przerobu czy do spalarni no chyba i to spalą na rusztach w tym innowacyjnym zakładzie co ?

   • Panie Włodku tu jest temat padłych dzików spławianych do miasta innowacji naszym Wisłokiem
    Po jakiego ciula mieszasz Pan sprawe wypadków lotniczych z dzikami to ni przypioł ni przyłatal : poplątanie wątków czy łeb nie robi no jeszcze dzików fruwających nie widziałem one ryją w gruncie a nie fruwają w obłokach ; No !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ