Zdjęcie: Joanna Garbulińska-Charchut / Muzeum-Zamek w Łańcucie
Reklama

Pod znakiem szlachetnej rywalizacji upłynie „Lato pod balonem” w Muzeum-Zameki. Wakacyjne zajęcia i warsztaty dla dzieci zaplanowano od 25 czerwca do 14 sierpnia, od wtorku do piątku.

– Działania edukacyjne, gry i zabawy będą inspirowane historią igrzysk olimpijskich, mitologią grecką oraz zbiorami Muzeum, ogrodami i parkiem – zapowiada Joanna Garbulińska-Charchut z łańcuckiego Muzeum. 

Zajęcia będą odbywać się w otoczeniu zamku, a w wypadku deszczowej pogody zostaną przeniesione do dawnej Oranżerii. Spotkania są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zajęcia potrwają do 90 minut. Zajęcia zaplanowano na godz. 10:00 oraz 12:00.

Aby wziąć udział w zajęciach „Lato pod balonem”, trzeba miejsce zarezerwować, wysyłając maila na adres: edukacja@zamek-lancut.pl. Zapisy przyjmowane są w dni powszednie, od 9:00 do 16:00. Koszt udziału w zajęciach to 10 zł. Liczba miejsc w grupie jest ograniczona.

– Dla wszystkich miłośników przygód, sportu i dobrej zabawy. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w naszym spacerze na orientację? Rozwiązujcie zagadki – wytężajcie wzrok! – zachęca Muzeum-Zamek w Łańcucie. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Tematyka zajęć: „Po złoty laur”, „Rozgrywki zamkowej olimpiady”, „Koło. Ogień. Sport”

Wszystkich miłośników gier stolikowych Muzeum-Zamek w Łańcucie zachęca także do rozgrywek w czasie zwiedzania dawnej Oranżerii. Na piętrze budynku, w Sali 4 można zagrać w szachy, warcaby, kości lub karty.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama