Zdjęcie: Klaudia Bajrasz / Urząd Miasta Rzeszowa
Reklama

Ratusz ogłosił kolejnych laureatów loterii „Rzeszów to My”. We wtorek (4 stycznia) nagrody odebrały dwie osoby, do trzeciej nagroda zostanie wysłana pocztą. 

– Poprzez loterię chcemy zachęcić mieszkańców i studentów do oficjalnego zameldowania się w Rzeszowie – mówi Dariusz Urbanik, wiceprezydent Rzeszowa. – W ten sposób staramy się pielęgnować relacje z mieszkańcami, nagradzać ich za lojalne, realne wsparcie miasta, bo rozliczając się w Rzeszowie, przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa – dodał wiceprezydent.

Pierwszą nagrodę – laptopa – otrzymał Sebastian Jaworecki. Drugą – hulajnogę – Edyta Kuźniar. Trzecią – smartwatcha – dostarczy listonosz.  

Zdjęcie: Klaudia Bajrasz / Urząd Miasta Rzeszowa

To było trzecie losowanie nagród. Będzie jeszcze jedno połączone z wielkim finałem, w którym do wygrania jest samochód osobowy hyundai i20. Kto dostanie do niego kluczyki okaże się za dwa tygodnie, 19 stycznia. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tysięcy złotych.

Miasto kusi nagrodami, a mieszkańcy dają się uwieść. 7 października, kiedy zabawa startowała, Rzeszów miał 195 130 zameldowanych mieszkańców, obecnie jest to 196 168 osób.

W loterii meldunkowej „Rzeszów to My” biorą udział osoby, które zameldowały się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 r., a także nowi mieszkańcy przyłączeni do Rzeszowa wraz z osiedlem Pogwizdów Nowy. Zgłoszenia były przyjmowane do końca minionego roku.  

(la)

Zdjęcie: Klaudia Bajrasz / Urząd Miasta Rzeszowa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama