Znamy zwycięski projekt koszulki, w której już w najbliższy weekend zagra libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak. Jego autorką jest Karolina Gas.

Firma Nikon we współpracy z rzeszowską drużyną już po raz czwarty zorganizowała konkurs na najlepszy projekt koszulki meczowej Krzysztofa „Igły” Ignaczaka. Tak jak poprzednie edycje tegoroczny konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

– Konkurs podzielony był na cztery etapy. Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni aparatami Nikon 1 S2 oraz piłkami siatkarskimi – informuje Asseco Resovia.

Spośród wszystkich laureatów został wybrany jeden, zwycięski projekt. Jego autorką jest Karolina Gas. Krzysztof Ignaczak wystąpi w nowej koszulce już w najbliższy weekend podczas finałowego turnieju Pucharu Polski.

Półfinały zostaną rozegrane w sobotę (18 kwietnia). Pierwszy mecz pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Lotosem Trefl Gdańsk o godz. 14:45. Asseco Resovia zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Początek o godz. 17:30. Finał w niedzielę (19 kwietnia) o 13:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama