Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Estrada Rzeszowska nie zwalania nie tempa. Właśnie ogłosiła, że na lipcowym festiwalu Tony w Rzeszowie zagra Pejzaż. 

Pejzaż nagrywa w wytwórni The Very Polish Cut-Outs (także zagrają na Tonach). Zadebiutował albumem „Ostatni Dzień Lata”, który powstawał w latach 2013-2017. Współtworzył duet Ptaki. – Perły wyłowione z głębin morza przeszłości i parkietowy potencjał – tak można podsumować jego rytmy – zapowiada Estrada Rzeszowska.

Jak pisała w NowaMuzyka.pl Ania Pietrzak, „Ostatni Dzień Lata” Pejzażu jest „przyjemnym łącznikiem między kultowymi polskimi piosenkami z „dawnych lat” a nowoczesnym brzmieniem house’u, balearic, downtempo i ambientu”. Pejzaż na rzeszowskich Tonach wystąpi 31 lipca w Biurze Wystaw Artystycznych o godz. 23:00. O wydarzeniu – TUTAJ.

Bilety na koncert kosztują 10 zł. Można je kupić na ticketmaster.pl – TUTAJ. W programie Tonów są już także: The Very Polish Cut Outsduet RYSYMery SpolskyPRO8L3M, Kasia Linsduet JANKAUndefyKaśka Sochacka i Król

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bilety na koncerty są dostępne – TUTAJ. Pojedyncze wejściówki kosztują od 10 do 50 zł. Karnety na jeden dzień festiwalowy wyceniono na 99 zł. Karnety na drugi dzień festiwalu zostały wyprzedane. Festiwal potrwa od 30 do 31 lipca.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama