Reklama

Magdalena Kanoniak, czyli vlogerka modowa „Radzka”, w najbliższy czwartek (29 stycznia) w Rzeszowie. Będzie promowała swoją debiutancką książkę o modzie „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”.

Magdalena Kanoniak jest autorką jednego z pierwszych vlogów o modzie w Polsce. Współcześnie zajmuje się modą „na poważnie” – doradza jako stylistka, wspomaga swoją wiedzą liczne sesje zdjęciowe i udziela rad, jak ubierać się wygodnie, elegancko i modnie. „Radzka” prowadzi także wiele warsztatów wizerunkowych dla osób prywatnych oraz firm.

Vlog „Radzki” na Youtube.com ma już prawie 40 tys. subskrybentów. W swoich filmach poradnikowych szafiarka ubiera kobiety i pokazuje, jak właściwie określić i podkreślić walory sylwetki, jak dobrać strój do okazji oraz jak sprawić, aby nasz wygląd był zawsze modny i efektowny. Vlog www.radzka.pl każdego dnia odwiedza kilkaset osób.

Po wielu latach działalności w internecie vlogerka zdecydowała się na wydanie książki o modzie.

W książce „Radzka radzi. Tobie dobrze w tym!” można znaleźć odpowiedzi na pytania: Czym jest moda? Jak zmieniała się w przeciągu ostatnich dziesięcioleci? Czy moda może kształtować nasz wizerunek w oczach innych? Jak wykorzystać modę, aby przyczyniła się do naszych sukcesów, zarówno osobistych, jak i zawodowych

Stylistka podpowiada jak podkreślić ubiorem swoją urodę, znaleźć atuty sylwetki, zatuszować niedoskonałości i świadomie dobierać ubrania idealne do sylwetki. W poradniku wyczytamy także, jakie właściwości mają tkaniny oraz dlaczego warto stawiać na jakość.

„Radzka” radzi również w książce jak z głową robić zakupy i na co zwracać uwagę podczas buszowania po sklepach.

Spotkanie z vlogerką w Rzeszowie odbędzie się w Empiku w Galerii Rzeszów w najbliższy czwartek (29 stycznia) o godz. 18:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: