Reklama

Kilkaset ofert pracy czeka na uczestników Podkarpackich Targów Pracy, które odbędą się w czwartek (26 lutego) w rzeszowskiej hali Podpromie. Organizuje je Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– Targi organizowane są z myślą o osobach poszukujących pracy lub chcących zmienić dotychczasową ścieżkę zawodową. Co roku odwiedza je ponad 3000 osób. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali Podpromie w godzinach od 10:00 do 17:00. Wstęp jest wolny – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Targi, jak co roku, organizuje Biuro Karier WSIiZ. Działając jako agencja zatrudnienia, pomaga pracodawcom w poszukiwaniu pracowników. W 2014 roku firmy z różnych sektorów za pośrednictwem Biura Karier WSIiZ zaoferowały 3264 miejsca pracy.

– Wszyscy, którzy szukają pracy i chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni wziąć ze sobą na targi dobrze przygotowane CV. Co roku notujemy spore zatrudnienie, które jest efektem targów. W zeszłym roku pracę znalazło blisko 200 osób – mówi Barbara Leśniak, kierownik Biura Karier WSIiZ.

Praca w Polsce i za granicą

Na targach zaprezentuje się około 70 pracodawców. Są to przedstawiciele m.in. branży informatycznej, finansowej, produkcyjnej, handlowej, spedycyjnej, hotelarskiej oraz agencje zatrudnienia. Pracodawcy oferować będą łącznie kilkaset miejsc pracy w Polsce i za granicą.

– Jest bardzo duże zróżnicowanie ofert pracy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz pierwszy do udziału w targach zgłosiło się kilka zagranicznych agencji zatrudnienia, które oferować będą pracę m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz Francji. Będą też przedstawiciele pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne – informuje Ewa Podgórska, specjalista ds. pośrednictwa pracy z Biura Karier WSIiZ.

Lista wystawców i więcej szczegółów dostępne są na stronie www.targipracy.rzeszow.pl

Targom patronuje minister pracy i polityki społecznej, marszałek podkarpacki oraz prezydent Rzeszowa. Targi organizowane są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie” współfinansowanego z pieniędzy Unii Europejskiej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: