Kilkaset ofert pracy czeka na uczestników Podkarpackich Targów Pracy, które odbędą się w czwartek (26 lutego) w rzeszowskiej hali Podpromie. Organizuje je Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– Targi organizowane są z myślą o osobach poszukujących pracy lub chcących zmienić dotychczasową ścieżkę zawodową. Co roku odwiedza je ponad 3000 osób. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali Podpromie w godzinach od 10:00 do 17:00. Wstęp jest wolny – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Targi, jak co roku, organizuje Biuro Karier WSIiZ. Działając jako agencja zatrudnienia, pomaga pracodawcom w poszukiwaniu pracowników. W 2014 roku firmy z różnych sektorów za pośrednictwem Biura Karier WSIiZ zaoferowały 3264 miejsca pracy.

– Wszyscy, którzy szukają pracy i chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni wziąć ze sobą na targi dobrze przygotowane CV. Co roku notujemy spore zatrudnienie, które jest efektem targów. W zeszłym roku pracę znalazło blisko 200 osób – mówi Barbara Leśniak, kierownik Biura Karier WSIiZ.

Praca w Polsce i za granicą

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na targach zaprezentuje się około 70 pracodawców. Są to przedstawiciele m.in. branży informatycznej, finansowej, produkcyjnej, handlowej, spedycyjnej, hotelarskiej oraz agencje zatrudnienia. Pracodawcy oferować będą łącznie kilkaset miejsc pracy w Polsce i za granicą.

– Jest bardzo duże zróżnicowanie ofert pracy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz pierwszy do udziału w targach zgłosiło się kilka zagranicznych agencji zatrudnienia, które oferować będą pracę m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz Francji. Będą też przedstawiciele pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne – informuje Ewa Podgórska, specjalista ds. pośrednictwa pracy z Biura Karier WSIiZ.

Lista wystawców i więcej szczegółów dostępne są na stronie www.targipracy.rzeszow.pl

Targom patronuje minister pracy i polityki społecznej, marszałek podkarpacki oraz prezydent Rzeszowa. Targi organizowane są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie” współfinansowanego z pieniędzy Unii Europejskiej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama