Reklama

Od piątku (3 października) w kinach można oglądać „Służby specjalne” w reżyserii Patryka Vegi.  Ten film sprawi, że to w co wierzyliście, przestanie istnieć.

[Not a valid template]

 

Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź) , kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą, dla kogo pracują.

Reżyser Patryk Vega wraca do korzeni, tworząc mocne i bezkompromisowe kino. Serwuje nam porażający obraz służb specjalnych we współczesnej Polsce, działających na styku świata polityki, mediów i biznesu.

Znakomite kreacje aktorskie w „Służbach specjalnych” stworzyli czołowi polscy aktorzy: Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamilla Baar, Andrzej Grabowski, Agata Kulesza, Jan Frycz, Eryk Lubos oraz Wojciech Machnicki. Zdjęcia do filmu realizowane były w Polsce, Iraku, we Włoszech oraz na Łotwie.

KONKURS

W naszym konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie należało odpowiedzieć: W jakim serialu, reżyserowanym przez Patryka Vegę, występuje starszy aspirant Jacek Goc „Gebels”?

Podwójne zaproszenie zdobył Olgierd Skolimowski.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Annabell”, szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama