Zdjęcie: Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie

18 maja rozpocznie się remont i modernizacja części korytarza oraz toalet w rzeszowskim Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Hoffmanowej. Inwestycję wykona firma Raf-Mar z Lutczy za prawie 100 tys. zł.

Jak poinformowała Beata Sander z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa, szkołę czekają kompleksowe prace budowlane obejmujące swoim zakresem rozbiórki, murarskie i instalacyjne. Przerobiona zostanie instalacja wodno-kanalizacyjna.

Następnie zostaną położone tynki, płytki, wykonane zostaną prace malarskie i montaż urządzeń sanitarnych. Na posadzce ułożona zostanie wykładzina homogeniczna, tworząca mozaikę materiału PCV i składników mineralnych. 

– Zainstalowane zostaną urządzenia grzewcze i wentylacyjne. Ponadto zostanie wykonana nowa instalacja elektryczna w modernizowanych pomieszczeniach – przekazała Sander. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Prace będą prowadzone podczas nauki, ale nie będą przeszkadzały w prowadzeniu lekcji, bo część tę całkowicie wyłączymy z użytkowania. Natomiast głośne prace będą wykonywane w soboty lub po lekcjach – mówi Tomasz Marmaj, dyrektor ZSE w Rzeszowie. 

– Po remoncie będziemy miel nowe toalety dla chłopców i wyremontowany korytarz. W szkole poprawią się warunki sanitarne i  bezpieczeństwo uczniów – podkreśla dyrektor. Prace mają się zakończyć do 30 sierpnia br., choć możliwe, że stanie się to nieco wcześniej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama