Fani nowych technologii i innowacji się ucieszą. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na 7. edycję multidyscyplinarnej konferencji InternetBeta 2015 w Rzeszowie.

Konferencję organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Odbędzie się w dniach 9-11 września w Centrum Turystyki i Rekreacji.

Przez trzy dni Rzeszów opanują inwestorzy, startupowcy, twórcy innowacyjnych projektów internetowych, przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych, digitalowych, managerzy i właściciele zarządzający największymi serwisami i sklepami internetowymi, socjologowie i psycholodzy.

Wszyscy przyjeżdżają na największą w tej części kraju konferencję związaną internetem i innowacją – InternetBeta.

– 7 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Jednak to lokalizacja jest jednym z mocniejszych punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe – komentuje Mateusz Tułecki, pomysłodawca i twórca InternetBeta.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Organizatorzy konferencji zapewniają, że jej tegoroczna edycja będzie jeszcze ciekawsza i atrakcyjniejsza dla uczestników.

Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. W tegorocznej edycji na scenie wystąpią m.in. Artur Kurasiński, CEO Muse, Radosław Brzuska, CIO Dentsu Aegis Network Polska, Joanna Glogaza, Style Digger, Adam Jesionkiewicz, CEO Infinity, Paulina Wardęga, VP of Business Development Pixers, Joanna Drabent, CEO Prowly, Szymon Szymczyk, Managing Director Kolko, Bartłomiej Gola, Managing Partner speedUp Group, Karol Paciorek, twórca programu KWTW – Kto Wie Ten Wie oraz wielu innych.

W trakcie konferencji nie zabraknie licznych atrakcji sprzyjających integracji i networkingowi. Fireshow, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Podtrzymując tradycję i w tym roku odbędzie się bieg na milę. Jak co roku nie zabraknie koncertów. W tym roku na scenie wystąpią m.in. zespół RYSY, Future Folk i Last Robots.

Sprzedaż biletów na konferencję ruszyła na stronie www.internetbeta.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama