Smog nad Rzeszowem z lotu ptaka. Co zarejestrował dron? [FOTO, VIDEO]

6
Reklama

Kraków miał swojego smoka. Wawelskiego smoka. W krótkim czasie pojawił się jego młodszy brat, Smog krakowski. Jak się okazuje to stworzenie ekspansywne nieco, skutkiem czego mamy też swojego. Smog rzeszowski zaprząta nam wszystkim ostatnio głowę. Serwis Dron.Rzeszow.pl, współpracujący z Rzeszów News, przyjrzał mu się w środę z powietrza, to znaczy ze smogu. Zobaczcie!

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. W centrum Rzeszowa „mgła” pojawiła się koło południa i trwała do wieczora. Wczorajsze wyniki jakości powietrza ze stacji pomiarowej na al. Rejtana (nawet ośmiokrotne przekroczenie normy) nie pozostawiają wątpliwości, co do istoty tego zjawiska.

  2. Od tygodnia GW zaczęła forsować że szadź i mgła w mroźnym wilgotnym powietrzu to smog a potem już poszło. Jestem z Bieszczad. Mógłbym identyko foty cyknąć. Taki sam tam „smog” tylko domów brak a same lasy, zero zanieczyszczeń.

  3. Tak… Zrobić zdjęcia w mglisty poranek i zatytułować je „SMOG”.
    Nie twierdzę, że smogu nie ma, ale bez przesady. Dziś rano była po prostu lekka mgła (co potwierdza stacja IMiGW w Jasionce, jak i zwykła szadź widoczna rano na drzewach), a Redakcja przedstawia jako cholera wie co…

Comments are closed.