Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News

W najbliższy czwartek (9 kwietnia) o godz. 20:00 rozpocznie rezerwacja biletów na pierwsze finałowe spotkanie PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią a Lotosem Trefl Gdańsk.

Pierwszy mecz o mistrzostwo Polski w siatkówce odbędzie się w Rzeszowie 15 kwietnia o godz. 20:00. To na ten mecz od 9 kwietnia rozpocznie się rezerwacja biletów. Zakończy się 14 kwietnia o godz. 18:00.

Kolejny mecz finałowy na Podpromiu odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18:00. W między czasie – 25 kwietnia – siatkarze Asseco Resovii pojadą na drugi mecz do Gdańska. Rezerwacja biletów na trzeci mecz rozpocznie się 24 kwietnia o godz. 20:00 i zakończy 28 kwietnia o godz. 18:00.

Ceny biletów: 50 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy).

Rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart nie posiadają będą mogły kupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na trzy godziny przed meczem.

– Na mecze PlusLigi obowiązują karnety, co oznacza że ich posiadacze nie muszą rezerwować biletów na swoje miejsca, mogą jednak zarezerwować dodatkowe bilety gdyż karnet działa jak Karta Kibica – poinformowała Asseco Resovia.

Jeśli numer karnetu składa się z trzech bądź dwóch cyfr podczas rezerwacji należy go poprzedzić cyframi zero tak by składał się z 4 cyfr. Np. jeśli numer karnetu to 245 należy wpisać 0245 lub jeśli numer karnetu to 25 należy wpisać 0025.

Zarezerwowane bilety odbierać będzie trzeba na Wyspie Asseco Resovia w Galerii Rzeszów (pon-sob. 10-18, niedz. 10-16).

– Prosimy kibiców o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji. Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem – przypomina klub.

Asseco Resovia zachęca grupy zorganizowane do rezerwacji biletów na mecze PlusLigi. Wnioski rezerwacyjne należy przesyłać na adres: wyspa@assecoresovia.pl. Wniosek powinien zawierać informację, kto wnioskuje o bilety, ilość biletów i kontakt do osoby odpowiedzialnej.

Bilety można odebrać tylko i wyłącznie po okazaniu potwierdzenia rezerwacji.

Rywalizacja w finale PlusLigi trwa do trzech zwycięstw. Jeżeli będzie konieczny czwarty i piąty mecz to ich daty wyznaczono odpowiednio na 2 maja (w Gdańsku) i 6 maja (w Rzeszowie).

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama