Reklama

Lukasz Tichacek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią o kolejne dwa lata. Nie wiadomo, czy w rzeszowskim klubie zostanie przyjmujący Marko Ivovic.

[Not a valid template]

 

Tichacek jest czwartym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią o kolejne dwa lata. Kilka dni temu zrobili to: Fabian Drzyzga, Piotr Nowakowski i Jochen Schops.

Lukasz Tichacek do rzeszowskiego klubu dołączył w 2011 r. Przeszedł z niemieckiego VFB Friedrichsafen Z Asseco Resovią wywalczył dwa złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski oraz SuperPuchar. W tym sezonie dorzucił do tego srebrny medal Ligi Mistrzów.

– Liczymy, że nasz rozgrywający będzie świętował z nami kolejne sukcesy! – poinformował rzeszowskim klub.

Nieznana jest przyszłość przyjmującego Asseco Resovii Marko Ivovica. We wtorek (7 marca) przez cały dzień media informowały, że Serb po tym sezonie odejdzie do rosyjskiego Biełogorie Biełogorod, z którego dostał bardzo atrakcyjną propozycję.

Spekulacje zaczęły się, gdy na nieoficjalnym profilu Ivovica na Facebooku pojawił się wpis, że Serb w przyszłym sezonie nie zagra już w Rzeszowie.

Sam Ivovic szybko zaczął dementować te informacje, twierdząc, że to nie on jest autorem wpisu.

„Sprawa mojej przynależności klubowej na przyszły rok jest wciąż otwarta” – powiedział „Przeglądowi Sportowemu” serbski przyjmujący. Dodał, że żadnej nowej umowy jeszcze nie podpisał, a jego przyszłość będzie znana po zakończeniu rozgrywek.

Marko Ivovic przyznał jednak, że ofertę z Biełogorie Biełogorod otrzymał.

„Plotki sugerujące, że już zdecydowałem się przenieść do Biełgorodu nie są prawdziwe. Cały czas się zastanawiam. Skupiam się tylko na decydujących meczach Asseco Resovii w tym sezonie” – powiedział Ivovic, cytowany przez portal worldofvolley.com.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: