Lukasz Tichacek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią o kolejne dwa lata. Nie wiadomo, czy w rzeszowskim klubie zostanie przyjmujący Marko Ivovic.

[Not a valid template]

 

Tichacek jest czwartym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią o kolejne dwa lata. Kilka dni temu zrobili to: Fabian Drzyzga, Piotr Nowakowski i Jochen Schops.

Lukasz Tichacek do rzeszowskiego klubu dołączył w 2011 r. Przeszedł z niemieckiego VFB Friedrichsafen Z Asseco Resovią wywalczył dwa złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski oraz SuperPuchar. W tym sezonie dorzucił do tego srebrny medal Ligi Mistrzów.

– Liczymy, że nasz rozgrywający będzie świętował z nami kolejne sukcesy! – poinformował rzeszowskim klub.

Nieznana jest przyszłość przyjmującego Asseco Resovii Marko Ivovica. We wtorek (7 marca) przez cały dzień media informowały, że Serb po tym sezonie odejdzie do rosyjskiego Biełogorie Biełogorod, z którego dostał bardzo atrakcyjną propozycję.

Spekulacje zaczęły się, gdy na nieoficjalnym profilu Ivovica na Facebooku pojawił się wpis, że Serb w przyszłym sezonie nie zagra już w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Sam Ivovic szybko zaczął dementować te informacje, twierdząc, że to nie on jest autorem wpisu.

„Sprawa mojej przynależności klubowej na przyszły rok jest wciąż otwarta” – powiedział „Przeglądowi Sportowemu” serbski przyjmujący. Dodał, że żadnej nowej umowy jeszcze nie podpisał, a jego przyszłość będzie znana po zakończeniu rozgrywek.

Marko Ivovic przyznał jednak, że ofertę z Biełogorie Biełogorod otrzymał.

„Plotki sugerujące, że już zdecydowałem się przenieść do Biełgorodu nie są prawdziwe. Cały czas się zastanawiam. Skupiam się tylko na decydujących meczach Asseco Resovii w tym sezonie” – powiedział Ivovic, cytowany przez portal worldofvolley.com.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama