Zdjęcie: Pan Radosław / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

28-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę po południu w Rzeszowie na al. Sikorskiego. 

Do wypadku doszło ok. godz. 16:00 na wysokości ulicy Świętojańskiej. – Strażacy uwalniali poszkodowanych za pomocą narzędzi hydraulicznych – informował nas pan Radosław, Czytelnik Rzeszów News. 

Strażacy potwierdzają. – Jedna osoba została przez nas wydobyta z samochodu. Była w stanie nieprzytomnym. Niestety, zmarła – przekazują nam rzeszowscy strażacy.

Dominika Kopeć z podkarpackiej policji mówi, że na al. Sikorskiego doszło do czołowego zderzenia dwóch fordów.

– 42-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował fordem focusem, jechał w kierunku al. Rejtana. Zjechał on na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z fordem fiestą, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Pomimo reanimacji, 28-latek zmarł na miejscu. Drugi kierowca forda został przewieziony do szpitala – dodaje Dominika Kopeć. 

Przez kilka godzin ruch na al. Sikorskiego był całkowicie zablokowany. Ruch został wznowiony po godz. 18:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

17 KOMENTARZE

 1. Może i w tym przypadku zawiniła predkość albo coś w tym stylu… – alee Panie Ferenc – bo Pan tu jest gospodarzem – remont tej drogi to całkowity niewypał!!! Jade prosta droga a musze jechac slamomem… – jade lewym pasem a nagle musze zchamować do zera bo ktoś skreca w lewo (brak lewoskretów)… – jadę środkowym pasem – tak jak najcześciej jeżdzą przyjezdni i nagle pas ten znika…..!!! Panie Ferenc – kogo masz kur… odpowiedzialnego za projektowanie tych dróg??!!

 2. Tak na ta prędkości narzekacie. Z treści informacji wynika ze kierowca zjechał na przeciwległy pas, może zaslabl. Nawet jadąc 50 to dwie prędkości przy czołowy zderzeniu dają 100 i taki stary ford Fiesta nie uchroni przed najgorszym. Kondolencje dla rodziny obu stron bo muszą przeżywać ogromny dramat, lecz przy tak dużym natężeniu ruchu kto wie czy za chwile nam się nie przytrafi nieszczęście. Pozdrawiam.

 3. Tak bardzo trafna uwaga jeździłem w 9 krajach świata to jest faktycznie ewenemet – pokazuje jaki prymitywny łeb bez wyobraźni miał ten psełdo specjalista który to rozwiązanie wprowadził araz kolejni co tą durnote klepnęli i wprowadzili w życie
  Normalna masakra kto takie decyzje podejmuje a potem nie ponosi skutków ze swoich błędnych decyzji –
  Precz z idiotami co nami sterują !

 4. Dokładnie do tego dochodzi tam brak kultury .. zamiast jezdzic na zakładkę to większość myśli ze ten pas jest „mój” i często widzę jak kierowcy musza wymuszać .. druga kwestia to ustawienie świateł w godzinach popołudniowych przy wyjeździe z leclerca przy skręcaniu w lewo i zawróceniu w stronę Sikorskiego … Max 3-4 samochody o ile któryś nie zaśpi .. już lepiej wychodzi pojechać na zawrócenie koło milenium ..

 5. Jeden idiota się spieszy i młody człowiek nie zyje i tragedia dla całej rodziny.Ludzie gdzie wy się tak spieszycie?na cmentarz kazdy i tak dojedzie.Buduje sie nowe drogi ale ludzie w tym kraju nie dorośli w dupie mają przepisy,każdy wie lepiej,każdy miszcz prostej,tyle co w tym kraju jest agresji na drodze w cywilizowanej europie nie zdarza sie.Kazdy musi byc lepszy,szybszy,zajechac drugiemu,wyprzedzic wszystko takie zakompleksione.Bezustanna walka.

 6. Moim zdaniem, na najbliższej latarni to powinni powiesić tego, co wymyślił znikający środkowy pas w poczatkowej części Sikorskiego, jadąc od leclerca. Tak durnego rozwiązania to ze świecą szukać. Większość przyjezdnych zwyczajnie tam glupieje.

 7. Cała Sikorskiego niby 4 pasy miało być Super . Ale nikt nie pomyślał o zajazdach zwłaszcza w lewo. Można było zrobić 3 pasy o środek wydzielić do zjazdów i wlanczania się do ruchu. Nie ma tygodnia bez wypadku. Bardziej niebezpieczne miejsce to zjazd do delikatesów Centrum . Auta tam mkną z zawrotną prędkością. Droga po modernizacji nie do końca przemyślana.

 8. I jak, ciągle prezydent Ferenc chce tam podwyższenia prędkości do 70? I tak jest tam armagedon, dobrze, że od czasu do czasu pojawia się nieoznakowany radiowóz, ale to za mało.

Comments are closed.