Zdjęcie: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Reklama

Najpierw mówił, że zapomniał, aż w końcu się przyznał, że celowo nie zapłacił rachunku za napełnienie baku audi Q7 na stacji paliw Orlenu przy autostradzie A4. 36-letniego obywatela Ukrainy zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej.

Do zdarzenia doszło we wtorek (19 marca) ok. godz. 21:00. Kierowca audi podjechał pod dystrybutor Orlenu w Miejscu Obsługi Podróżnych Palikówka przy podkarpackim odcinku autostrady A4. Napełnił bak, po czym wsiadł do samochodu i odjechał ze stacji paliw, nie płacąc za rachunek, który opiewał na ok. 300 zł.  

Jeden z pracowników Orlenu powiadomił o tym funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej Rzeszów – Jasionka. Przekazał im, że kierowca audi prawdopodobnie ucieka w kierunku przejścia granicznego w Korczowej. 

– Po kilkunastu minutach od zdarzenia, nasi funkcjonariusze z Korczowej zidentyfikowali sprawcę, który na przejściu granicznym był już w trakcie odprawy – mówi mjr Elżbieta Pikor, rzecznik Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Złodziejem paliwa okazał się 36-letni obywatel Ukrainy. Nie udało mu się już bezkarnie przekroczyć granicy. W pierwszej chwili mężczyzna próbował pograniczników przekonać, że rachunku nie zapłacił, bo się spieszył. Ostatecznie przyznał się, że z premedytacją paliwo ukradł.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie.

Zdjęcie: GDDKiA Rzeszów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. Zakaz wjazdu banderowcow złodzieju i morderców bo to taki naród Ruskie już dawno powinny tam siedzieć i zająć się tą nacją.

  2. Złodziej to złodziej, trzeba go ukarać tak, by na przyszłość mu się odechciało kraść. Ale to był jeden Ukrainiec, może był tam i jakiś drugi. Ale to nie wszyscy Ukraińcy, nie wszyscy ze wschodu to złodzieje. Po co zaraz ich tak wyzywać? Jak jeden Polak jest ch…..em, to wszyscy inni też? Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo ta żółć i jad w końcu i was zeżre!

  3. Przypierdzielić karę , wbić do paszportu niedźwiatka i niech kradnie na Ukrainie. Tam trzeba najpierw zapłacić a potem można lać paliwo do samochodu.

  4. Tępe ukrole nawet paliwa nie potrafią dobrze ukraść xD a tak serio to pracuje z kilkoma Ukraińcami i oni serii są jacyś opóźnieni chyba bo co by im nie kazać zrobić to oni – powtórzą na głos to co się im powiedziało i niemrawo zaczną to robić ale tak jakby nie wiedzieli że żyją, jak się do tego zabrać itp

Comments are closed.