Fot. Mathieu Cugnot / European Union 2021, Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciach: Patryk Jaki i Marcin Warchoł
Reklama

Trwa polityczne tournée europosła Solidarnej Polski Patryka Jakiego. W sobotę (4 czerwca) pojawi się w Rzeszowie. W towarzystwie wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła.

Spotkanie z Patrykiem Jakim i Marcinem Warchołem odbędzie się w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa przy ulicy Witolda 11a, o godz. 17:00. Przyjazd do Rzeszowa polityków Solidarnej Polski, koalicjanta Zjednoczonej Prawicy, jest elementem konferencji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów „Przyszłość i bezpieczeństwo w UE”.

EKR to frakcja w Parlamencie Europejskim, do której należy PiS. Patryk Jaki w ramach kolejnej odsłony akcji „Uwierzyć w Polskę” spotyka się z osobami w całym kraju. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo. W spotkaniu w Rzeszowie towarzyszyć mu będzie rzeszowski poseł SP i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. 

– Polska jest wschodnią granicą UE, bezpośrednio graniczącą z Ukrainą, gdzie rozgrywa się wojna, na którą obecnie patrzy cały świat. Jako Polacy kolejny raz zdajemy egzamin w tych trudnych czasach w przeciwieństwie do innych, zachodnich krajów UE – informuje biuro poselskie Marcina Warchoła i zaprasza mieszkańców na spotkanie z politykami SP.

Spotkanie ma charakter debaty. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama