Reklama

W ramach Kina Kobiet (14 lipca, godz.18.30) kino Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie zaprasza film „Wypisz, wymaluj… miłość”. To historia anglisty (Clive Owen) i pani od plastyki (Juliette Binoche), którzy w niekonwencjonalny sposób przekazują wiedzą młodemu pokoleniu.

[Not a valid template]

 

Choć Jack i Dina pracują w jednej szkole, z pozoru dzieli ich wszystko. On jest nauczycielem angielskiego, który nie stroni od alkoholu, ona malarką abstrakcyjną włoskiego pochodzenia. On zachwyca się możliwościami, jakie daje słowo pisane, ona uznaje tylko obrazy, które pobudzają wyobraźnię. Oboje są niespełnieni i nieszczęśliwi. On od lat nie może wydać książki, ona z powodu choroby przestała malować.

Pewnego dnia Jack wpada na genialny pomysł. Chcąc oderwać swoich uczniów od telefonów komórkowych i mediów społecznościowych, planuje zainspirować ich prawdziwymi wartościami. Rzuca Dinie wyzwanie. Muszą udowodnić podopiecznym, co w życiu jest ważniejsze i co może ich więcej nauczyć: słowa, czy obrazy? Dina podejmuje się zadania i przystępuje do rywalizacji. Wkrótce Jack i Dina przekonają się, że więcej ich łączy niż dzieli, a prawdziwe problemy tkwią w nich samych.

Konkurs

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (14 lipca, godz. 18.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: co jest nieodłącznym rekwizytem Kina Kobiet?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Trzeba też polubić nasz facebookowy post oraz go udostępnić.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W tytule maila należy podać: Kino Kobiet

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 12 w niedzielę 13 lipca.

Mamy dla Was także podwójne zaproszenie na film „Tom” w ramach Kina Konesera. Szczegóły TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=dkQboPC2cS8

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama